SOUTĚŽ:Otestujte a získejte jednu ze tří navigací TomTom XL² s technologií IQ Routes!

Odpovězte správně na jednoduchou otázku a staňte se majitelem jedné ze tří širokoúhlých navigací TomTom XL². Tři vylosovaní výherci od nás získají navigaci TomTom XL² IQ Routes Europe Traffic a své zkušenosti z každodenního provozu sdělí čtenářům Autoweb.cz.

Jak soutěžit?
Pošlete odpověď na soutěžní otázku e-mailem na adresu redakce@autoweb.cz, a to nejpozději do 25. 8. 2010 23:59. Rozhodující pro přijetí do soutěže bude okamžik doručení zprávy do naší e-mailové schránky. Do předmětu uveďte „soutěž TomTom“ (bez uvozovek). Soutěž je určena pouze zaregistrovaným čtenářům serveru autoweb.cz. Odpovědi zaslané z adres, které nemáme v databázi, nebudou do soutěže vůbec zařazeny!

TIP: Pokud zatím nejste zaregistrovaní, ale chtěli byste to napravit, přejděte na stránku Registrace.Jak zní soutěžní otázka?
V čem spočívá hlavní přednost technologie IQ Routes společnosti TomTom?*

a) Vypočítává nejrychlejší trasu na základě dat od milionů řidičů
b) Dokáže se vyhnout zpoplatněným úsekům komunikací
c) Automaticky doporučuje nejlepší restaurace na zvolené trase

*Nápověda

Kdo vyhraje?
Navigaci TomTom XL² IQ Routes získají čtenáři, jejichž správnou odpověď přijmeme jako 99., 499. a 999. v pořadí.

Každý ze tří výherců potom dostane dva týdny na to, aby sepsal své zkušenosti s navigací TomTom a technologií IQ Routes. Jejich uživatelské zkušenosti následně zveřejníme na autowebu v samostatném článku. Ke stažení: Úplné soutěžní podmínky (PDF, 86 kB).Co přesně je ve hře?
Tři kusy mobilní navigace TomTom XL² IQ Routes. Nástupce oceněného modelu TomTom XL IQ Routes Edition obsahuje zjednodušené uživatelské menu a pokročilé funkce jako navádění do jízdních pruhů či technologie Map Share a IQ Routes.Prostřednictvím velké 11cm (4,3″) dotykové obrazovky uživatel vstoupí do nového zjednodušeného menu, které obsahuje pouze dvě volby – „Naplánovat trasu“ a „Prohlížet mapu“. Díky tomu se během jízdy obejdete bez zbytečných komplikací.O technologii IQ Routes
Miliony uživatelů TomTom po celém světě dobrovolně poskytují anonymní údaje o rychlosti na svých cestách pokaždé, když své zařízení připojí k TomTom HOME. Díky tomu společnost TomTom shromáždila rozsáhlou databázi s miliardami kilometrů skutečných řidičských zkušeností, které již léta získává od více než 7 miliónů uživatelů TomTom.

Na základě těchto dat vypočítá jedinečná technologie IQ Routes™ od společnosti TomTom optimální trasu. Trasa není založena pouze na maximální povolené rychlosti, ale také na údajích o reálně dosahovaných rychlostech, a bere v úvahu vše, co by vás mohlo zpomalit (rušné křižovatky, přechody a dokonce i dav nakupujících).Tyto údaje zkvalitňují celou navigaci TomTom a jsou užitečné zejména při poskytování podrobných navigačních pokynů pro určitý čas konkrétního dne v týdnu.

I v neznámé oblasti můžete jezdit jako místní, protože budete znát zkratky, založené na společných řidičských zkušenostech milionů uživatelů TomTom. Díky IQ Routes™ znáte vždy tu nejlepší trasu, ať už řídíte kdykoli a bez ohledu na to, zda jedete ve městě, po dálnici nebo po silnici druhé třídy.

17.8.2010 7:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist