Soutěžní kvíz: Je lepší Subaru WRX STI nebo Mitsubishi Lancer Evo? Vyzkoušejte obě!

Zkušenost je nepřenositelná. Máme tady opět - snad tisíckrát vyslovenou - otázku, který ze dvou nesmiřitelných japonských rivalů je lepší. Řešení je jednoduché, vyzkoušejte obě naráz!

Na začátku byl dotaz, který dorazil do redakce. Nešlo o žádnou originální otázku, spíše naopak, tazatel se ptal, které auto je podle našeho názoru lepší. Zda Subaru Impreza WRX STI anebo Mitsubishi Lancer Evolution.


No, jen tak mezi námi, je to stejné, jako se ptát, jestli jsou lepší jablka nebo rajčata, co generace, to jiný charakter, záleží zda porovnáváme čistě sériové auto, upravené nebo dokonce ve speciální edici. A tak dále a tak dále, debata by trvala hodiny a hodiny a stejně by asi nedošla k uspokojivému výsledku, protože co člověk, to názor. A tím se dostáváme k podstatě věci, rádi bychom, než se dlouze rozepisovat, aby se někdo z vás vypravil na závodní okruh a tam obě auta řídil, otestoval, a pak také v několika větách dal najevo svůj názor veřejnosti, kterou toho téma zajímá.

Subaru WRX STI (2014)

Velký test | vydáno 7. 7. 2014

Postup je jednoduchý, pořadatel amatérských závodů pro všechny příznivce bezpečné sportovní jízdy bez rozdílu a také organizátor okruhových škol, AmaterCup, kterého znáte třeba také jako našeho partnera z ankety Internetové auto roku, nabídl do našeho kvízu tři místa na jednom z podniků vypsaných na tento rok s tím, že každý výherce má zdarma účast na okruhové akci, plus možnost řídit pětidvéřové Subaru WRX STI a Mitsubishi Lancer Evo IX.

Aby bylo jasné, že se o účast na testování aut uchází člověk, která má k dané problematice vztah, je třeba správně vyplnit kvíz , který se startuje v dolní části tohoto článku. Každá otázka má vždy jen jednu správnou odpověď, data a podrobnosti akcí jsou vypsané na webu AmaterCupu a lze vybírat po dohodě s pořadatelem ze všech letošních termínů.

Registrovat na jízdy se lze po (správném) vyplnění kvizových otázek a zadání potřebných údajů. Výhru získá ten, jehož registrace dorazí do redakce jako 100.,150., a 200. v pořadí. Soutěžit může jeden člověk jednou, více hlasů jedné osoby bude považováno za důvod k vyloučení ze soutěže.5.8.2014 8:01| autor: Autoweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist