Soutěžní kvíz: Chcete si vyzkoušet na vlastní kůži nové Subaru WRX STI?

Nejen nové Subaru WRX STI, ale také Subaru BRZ a Subaru Outback 2,5 jsou pro vás připravené na amatérský závod na okruhu ve Vysokém Mýtě. Kdo má zájem?

AKTUALIZOVÁNO: Pokud máte zájem zúčastnit se testování Subaru na závodním okruhu ve Vysokém Mýtě, je tady poslední šance, uzávěrka výběru je dnes, 25.6.2014 o půlnoci.

Jedno setkání se Subaru už proběhlo, máme za sebou testování BRZ a Foresteru XT na závodním okruhu v jihočeském Písku a teď je tady další možnost, jak si může několik čtenářů Autowebu vyzkoušet doslova a do písmene žhavou novinku na našem trhu. Stejně jako před několika týdny, i tentokrát je tady AmaterCup, amatérský závod pro všechny příznivce sportovní jízdy bez rozdílu, na kterém se ve spolupráci se Subaru ČR můžete posadit za volant několika aut této japonské značky a vyzkoušet si je.

A to nejenom v rámci volných jízd, ale i přímo během závodu. Systém akce je jednoduchý – vyhrajete-li účast, tak v sobotu 28. Června na devátou hodinu dorazíte na závodní okruh, kde po rozpravě začne trénink a volné jízdy a vy budete moct vyzkoušet jak WRX STI, tak BRZ nebo Outback. Během polední pauzy se upraví dráha, připraví časomíra, a pak se systémem závodu do vrchu pojedou měřená kola (jezdec je vždy na dráze sám tak, aby nedošlo ke kolizi).

Ve finále se porovnají časy a ten s nejlepším vyhrál. Chcete-li tedy zažít nezapomenutelný den ve společnosti podobně naladěných lidí, a navíc si vyzkoušet na vlastní kůži, jaké to je závodit, jaké jsou podmínky? Jednoduché… aby bylo jasné, že se o startovné včetně půjčení auta uchází člověk, která má k dané značce, tedy k Subaru, vztah, je třeba správně vyplnit kvíz , který se startuje v dolní části tohoto článku. Každá otázka má vždy jen jednu správnou odpověď.

Registrovat do soutěže se lze po (správném) vyplnění kvizových otázek a zadání potřebných údajů. Výhru získá ten, jehož registrace dorazí do redakce jako 100.,150., 200. a 250. v pořadí. Soutěžit může jeden člověk jednou, více hlasů jedné osoby bude považováno za důvod k vyloučení ze soutěže.25.6.2014 8:00| autor: Filip Rakovan

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist