Vyhrajte pasivní radarový detektor!

Zaregistrujte se a můžete vyhrát kvalitní radarový detektor od firmy BEL!

Mezi lidmi převládá názor, že s radarovými detektory jezdí jen piráti silnic. Nevylučujeme, že si ho koupí i několik nezodpovědných individuí, ale upřímně řečeno – bude jim k ničemu. Antiradar vám nepomůže když budete ohrožovat ostatní řidiče a nepomůže vám ani v nebezpečně vysokých rychlostech. Při zjištění radaru totiž nestihnete včas zpomalit.

Detektor není určen lidem, kteří by chtěli svévolně porušovat předpisy, ale naopak těm, kteří se chtějí plně soustředit na řízení a neradi neustále kontrolují tachometr, jestli náhodou nejedou o pár km/h přes limit. Pokud najezdíte tisíce kilometrů měsíčně, taková investice se vám určitě vyplatí. Zvlášť, když v tomhle případě nemusíte investovat skoro nic.

Stačí se zaregistrovat na našich stránkách a budete zařazeni do slosování o špičkový radarový detektor BEL, vyladěný na používání v ČR. Navíc vám budeme zasílat i občasný newsletter o tom nejzajímavějším na stránkách www.autoweb.cz.

20.4.2007 6:35

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist