Vyhrajte účast na testování Subaru WRX STI na Nürburgring Nordschleife!

(AKTUALIZOVÁNO - ZBÝVÁ UŽ JEN PÁR HODIN DO KONCE SOUTĚŽE!) Chcete jet na Severní smyčku testovat auta a vyzkoušet v Zeleném pekle na vlastní kůži Subaru WRX STI? Ano…?!

Celá záležitost je jednodušší, než by se mohlo zdát. Máme tady dvě místa pro dva čtenáře Autoweb.cz. Ve spolupráci s pořadatelem amatérských závodů a motoristických akcí AmaterCup (znáte třeba jako našeho partnera z ankety Internetové auto roku) a Subaru ČR jsme připravili dvoudenní výlet na Severní smyčku Nürburgingu a dva z vás mohou jet s námi, samozřejmě absolutně zadarmo. Tedy, ehm, malá podmínka tady je, „na oplátku“ budeme chtít, aby se výherci zapojili částečně do redakční práce v tom smyslu, že budou „muset“ testovat dvě auta, která budeme mít na akci od Subaru ČR zapůjčené.

Na transport na místo a zpátky bude k dispozici Subaru Forester s naftovým motorem a úkolem bude zaměřit se na komfort jízdy a spotřebu a po akci o tom podat náležitý report v podobě několika vět a fotek. A pro jízdy na Ringu je připraveno nové Subaru WRX STI a cílem bude testovat samozřejmě jeho sportovní vlastnosti s tím, že na konci budeme chtít názory zaznamenat.

O fotky a videa je samozřejmě z naší strany postaráno, výherci budou ve výsledku jen a jen jezdit. Tak tedy ještě jednou – dva výherci, dvě auta (Subaru Forester a Subaru WRX STI), zajištěné ubytování, hrazené palivo i vjezd na závodní okruh, k dispozici fotograf a kameraman. Má někdo zájem?

Důležité je datum, odjíždíme z Prahy ve čtvrtek 2. dubna dopoledne, návrat do Prahy je v pátek 3. dubna cca o půlnoci, pojede se v osazení vždy jeden výherce plus jeden redaktor v jednom autě. Zásadní podmínkou pro absolvování je věk nad 18 let, česká státní příslušnost (nebo minimálně perfektní čeština), platný řidičský průkaz a dobrý zdravotní stav. A teď jak se zapojit do soutěže o dvě místa na této unikátní expedici? Je to jednoduché, stačí kliknout na níže umístěné „kvízové“ tlačítko a správně zodpovědět všechny otázky. Tedy…

Registrovat do soutěže se lze automaticky po (správném) vyplnění kvizových otázek a zadání potřebných údajů. Místo v naší expedici získá ten, jehož registrace dorazí do redakčního systému 100. a 500. v pořadí.

Soutěžit může pouze jeden člověk (starší osmnácti let) jedenkrát (rozumí se registrovat se – pokusy při chybně zadaných odpovědí se jako registrace nepočítají), více registrací jedné osoby (z různých emailů) bude považováno za důvod k vyloučení ze soutěže. Soutěž končí 30.3.2015 ve 23.59 hod.18.3.2015 8:08

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist