Soutěž: Vyhrajte poukaz na pneumatiky Uniroyal v hodnotě 10 tisíc Kč

Sada nových pneumatik, zadarmo popřípadě s výraznou slevou, s ohledem na rozměr obutí? Jistě, je tady čas přezouvání pneumatik ze zimních na letní a s ním i možnost vyhrát atraktivní voucher.

Uniroyal je specialista na deštivé podmínky, doménou jeho pneumatik je kratší brzdná dráha na mokru i suchu, nižší valivý odpor a menší hlučnost. A protože právě mokré vozovky bývají bohužel častou příčinou dopravních nehod, představila společnost s typickým deštníkem ve znaku zdokonalenou novinku pro rok 2015 – plášť RainExpert 3 a RainExpert 3 SUV, který doplňuje letní portfolio pneumatik Rain Max 2, RainSport 3 a RainSport 3 SUV.

Co je za lepším chováním pneumatiky Uniroyal RainExpert 3 při dešti? Hlavně unikátní technologie Shark Skin Technology (SST), která eliminuje víření vody typické pro hladké kanálky konvenčních plášťů zpomalující její odvod, voda proudící kolem vzorku inspirovaném žraločí kůže nevytváří téměř žádné turbulence a jen hladce klouže. Takže máte zájem o pneumatiky značky Uniroyal?

Je tady šance vyhrát poukaz na odběr sady dle vlastního výběru značky Uniroyal v hodnotě 10.000 Kč a postup, jak se do soutěže zapojit, je velice jednoduchý. Stačí kliknout na níže uvedené kvizové tlačítko, správně zodpovědět na otázky, zaregistrovat se a odeslat potřebné údaje do našeho soutěžního systému a je to.

Poukaz v hodnotě 10.000 Kč na odběr pneumatik Uniroyal získá ten, jehož odpověď dorazí do registračního systému jako 500. v pořadí. Soutěžit může pouze jeden člověk starší 18 let, jedenkrát z jednoho emailu (myšleno jako jedna odeslaná registrace, pokusy s chybně zadanými odpověďmi se nepočítají a kvíz lze opakovat), více hlasů jedné osoby z více emailů nebo více hlasů z jednoho emailu je důvodem k vyloučení ze soutěže.

Poukaz nelze směnit za hotovost, předání pneumatik oproti poukazu zajišťuje společnost BestDrive (vybírat pneumatiky lze pouze u společnosti BestDrive, modely pneumatik, rozměry a ceny jsou pro soutěž definované právě nabídkou BestDrive, nelze vycházet z nabídky konkurenčních prodejců či eshopů). Je možné vybrat si pneumatiky ve vyšší hodnotě než je 10.000 Kč a rozdíl nad 10.000 Kč doplatit v hotovosti. Soutěž končí o půlnoci 10. dubna 2015.31.3.2015 10:20
Více o tématu: pneumatiky

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist