Soutěž: Staňte se závodníkem s Mazdou MX-5!

Ano, tohle je možná pro většinu z nás splněný sen. Závodní auto, závodní okruh a účast v klubovém klání zcela zadarmo. Máte zájem?

Tak o co a jak že to soutěžíme? O účast v závodě MX-5 AmaterCup 2013. Věc se má tak, že Mazda ČR ve spolupráci s pořadatelem řidičských škol, okruhových dnů a závodů pro všechny nadšence, AmaterCupem, připravila seriál závodů.

Ten první se jede tuto sobotu, tedy 20.dubna 2013 v Sosnové u České Lípy a chcete-li sednout do jedné z Mazd MX-5 a změřit síly, tak je tady možnost.Abychom přiblížili schéma závodu, tak v sobotu ráno se jezdi potkají na okruhu v Sosnové a po rozpravě začne volné ježdění a trénink. Kolem oběda se upraví dráha a připraví časomíra, a pak se systémem závodu do vrchu pojedou měřená kola (jezdec je vždy na dráze sám tak, aby nedošlo ke kolizi). Ve finále se porovnají časy a ten s nejlepším vyhrál. Jednoduché jak facka.

Mazda MX-5 fotogalerie – vše co potřebujete vidět

Mazda MX-5 fotogalerie

Pokud tedy chcete prožít nezapomenutelný den ve společnosti stejně naladěných lidí, a navíc si vyzkoušet na vlastní kůži, jaké to je závodit (a k tomu získat tričko, mikinu a školu jízdy na okruhu), tak teď je ta nejlepší šance.Jaké jsou podmínky?
1) Soutěže, resp. jízd a závodu se může zúčastnit jezdec starší 18ti let, který má řidičské oprávnění skupiny B minimálně 5 let

2) Výherce se musí během akce řídit podmínkami partnera akce, kterým je AmaterCup (dodržovat bezpečnostní pravidla, neřídit pod vlivem alkoholu, sledovat pokyny pořadatelů, atd.) Kompletní propozice jsou na webu AmaterCup.

3) Zodpovědět správně na soutěžní otázku:
Kolikátá generace Mazdy MX-5 je nyní v prodeji?

Odpovědi posílejte na adresu reakce, tedy na redakce(zavináč)autoweb.cz, předmět emailu musí označovat heslo Soutez Mazda bez diakritiky, a kromě správné odpovědi musí být uvedeno jméno a příjmení, adresa a telefon, abychom se s výhercem mohli obratem spojit. Výhercem se stává ten, jehož odpověď dorazí na adresu redakce jako 99. v pořadí. Soutěž trvá od 15.4. do 17.4. 2013 a závod se koná v sobotu 20.4.2013 v Sosnové u České Lípy od 8.30 do 16.00 hodin.

Autoweb.cz

15.4.2013 8:47
Více o tématu: ČeskoMazdasoutěžzávod

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist