Soutěž: Poslední šance, staňte se závodníkem!

Závodní auto, startovné v amatérském závodě, možnost vyzkoušet své řidičské umění. To vše absolutně zdarma.

Celý tento rok pořádá Mazda ČR ve spolupráci s dalšími partnery pro nadšence okruhového automobilového zápolení seriál tuzemský závodů, pravidelně o tom píšeme, protože se MX-5 AmaterCupu 2013 účastníme i my za redakci v novinářské divizi.

Šampionát dospěl do svého finále, je před námi poslední, šestý podnik. Jede se na závodním okruhu v jihočeském Písku už tuto sobotu, 21. září, a vy můžete být u toho. Jako jezdci! Stačí se zúčastnit naší soutěže a posadíte se přímo za volant závodních aut, šanci mají tři z vás…

Krátké info o závodu. V sobotu ráno se jezdi setkají na okruhu, po rozpravě začnou volné jízdy a trénink. Během oběda se připraví dráha a časomíra, a pak se,  systémem závodu do vrchu, tedy tak, že je vždy na dráze jen jedno auto,  pojedou měřená kola (jezdec je vždy na dráze sám tak, aby nedošlo k nehodě). Ve finále se porovnají časy a ten s nejlepším vyhrává. Mazda vám dá k dispozici auto a jak s MX-5 pojedete, je jen na vás.

Chcete-li tedy zažít nezapomenutelný den ve společnosti podobně naladěných lidí, a navíc si vyzkoušet na vlastní kůži, jaké to je závodit, je tady další šance. Jaké jsou podmínky?

1) Soutěže, resp. jízd a závodu se může zúčastnit jezdec starší 18ti let, který má řidičské oprávnění skupiny B minimálně 5 let.

2) Výherce se musí během akce řídit podmínkami partnera akce, kterým je AmaterCup (dodržovat bezpečnostní pravidla, neřídit pod vlivem alkoholu, sledovat pokyny pořadatelů, atd.) Kompletní propozice jsou na webu AmaterCup.

3) Zodpovědět správně na soutěžní otázku:

Kolikátá generace Mazdy MX-5 je nyní v prodeji?

Odpovědi posílejte na adresu reakce, tedy na redakce(zavináč)autoweb.cz, předmět emailu „mazdacup,“ ve správné odpovědi musí být uvedeno jméno a příjmení, adresa a telefon, abychom se s výhercem mohli obratem spojit.

Fotogalerie AmaterCup Sosnová

Zobrazit všechny fotografie

Výhercem se stává ten, jehož odpověď dorazí na adresu redakce 50., 100. a 150. v pořadí. Soutěž trvá do půlnoci 19.9.2013, závod se koná v sobotu 21. 9. 2013 v Písku od 8.30 do 16.00 hodin.

Mazda MX-5 fotogalerie – vše co potřebujete vidět

Mazda MX-5 fotogalerie

16.9.2013 8:53

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist