Soutěž o Subaru Levorg – testování začíná

Máme tři vítěze, teď už je to jen a jen na nich, předáváme klíče od vozu prvnímu z nich a čekáme na následné dojmy

Jak bylo předem avizováno, čtvrtkem počínaje se nové Subaru Levorg stane objektem zájmu trojice vítězů z naší soutěže, kterou jsme společně se Subaru ČR připravili pro čtenáře Autowebu. Jako první převzal pomyslné otěže, tedy klíče a doklady Michal Paleček, který si s autem užil celý čtvrtek. Pátek je vyhrazen pro Jakuba Němce a do neděle pak bude Levorg společníkem Michala Čecha.

Podle prvních reakcí můžeme prohlásit, že se auto líbí, zejména kombinace motoru a pohonu všech kol, na který jsou výherci zvědaví – ovšem který asi nezažije žádnou náročnější chvilku, protože počasí se tváří spíše podzimně, než aby reflektovalo na skutečné datum v kalendáři.

Tak tedy, naši výherci testují, fotografují a zaznamenávají si poznámky, my se občas přimotáme s redakčním foťákem, abychom si zdokumentovali vše potřebné do našeho archivu, ale co do stylu jízdy, trasy a podobně necháváme výhercům zcela volnou ruku. A těšíme se na celkové vyhodnocení a dojmy.

19.11.2015 7:50| autor: Filip Rakovan

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist