Soutěž: Máte zájem vyzkoušet Subaru BRZ na závodní dráze?

Velká šance pro všechny příznivce sportovní jízdy autem - máme tady další setkání se Subaru pro vás, čtenáře.

Už jsme společně vyzkoušeli například nové WRX STI, Outback či mocné Subaru Forester XT, nyní je před námi testování Subaru BRZ a Outback.


Tak jako před několika týdny, i tentokrát je tady AmaterCup, amatérský závod pro všechny příznivce sportovní jízdy bez rozdílu, na kterém se ve spolupráci se Subaru ČR můžete posadit za volant aut této japonské značky a vyzkoušet si je. A to nejenom v rámci volných jízd, ale i přímo během závodu.

Systém akce je jednoduchý – vyhrajete-li účast, tak v sobotu 19. července na devátou hodinu dorazíte na závodní okruh v Písku, kde po rozpravě začne trénink a volné jízdy a vy budete moct vyzkoušet jak BRZ, tak Outback. Během polední pauzy se upraví dráha, připraví časomíra, a pak se systémem závodu do vrchu pojedou měřená kola (jezdec je vždy na dráze sám tak, aby nedošlo ke kolizi). Ve finále se porovnají časy a ten s nejlepším vyhrál.

Chcete-li tedy zažít nezapomenutelný den ve společnosti podobně naladěných lidí, a navíc si vyzkoušet na vlastní kůži, jaké to je závodit, jaké jsou podmínky? Jednoduché… Stačí odpovědět na otázku a poslat správnou odpověď.

Soutěžní otázka: Jaký objem motoru má Subaru BRZ?

Odpovědi posílejte na adresu redakce(zavináč)autoweb.cz ve tvaru „číslo, jednotka“ bez interpunkce a uvozovek (například tři unce), předmět emailu musí být „okruhovy den se subaru“ a ke správné odpovědi musí být uvedeno jméno a příjmení, adresa a telefon, abychom se s výhercem mohli obratem spojit. Výhrává ten, jehož e-mail se správnou odpovědí dorazí do redakce jako 120., 140., 160., 180. a 200. v pořadí. Soutěžit může pouze jeden člověk jedenkrát z jednoho emailu, více hlasů jedné osoby z více emailů nebo více hlasů z jednoho emailu bude považováno za důvod k vyloučení ze soutěže. Soutěž končí o půlnoci ve čtvrtek 17. července 2014.

15.7.2014 1:55| autor: Filip Rakovan

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist