Škoda VisionC: potenciální produkční verze ženevského konceptu ještě jednou a trochu jinak

VisionC se produkce nejspíše nedočká a v tom lepším případě akorát propůjčí některé detaily příštímu Superbu. Jak by ale vypadal, kdyby se do výroby skutečně dostal?

Neoficiálně se o studii Škoda VisionC mluví jako o automobilu, jehož design by mohla částečně adaptovat karoserie třetí generace Superbu, nepochybujeme ale, že spousta příznivců mladoboleslavské značky by uvítala, kdyby se do výroby dostal tento koncept v podobě, ve které se představil na ženevském autosalonu.

Jestli se něco takového může skutečně stát a Škoda vyplní mezeru mezi modelovými řadami Octavia a Superb, vám nemůžeme potvrdit ani vyvrátit, do plánů výrobce skutečně nevidíme, každopádně podívat se alespoň na virtuální podobu produkčního VisionC zase takový problém není.

„Civilní“ podobu Škody VisionC jsme vám už před pár dny ukázali díky počítačovému návrhu maďarského designéra používajícího přezdívku X-Tomi a teď tady máme něco od jeho nepřímého asijského konkurenta.

Thea China vám v případě, že nás sledujete pravidelně, představovat asi nemusíme. Také on si posvítil na jednu z nejnovějších studií Škody a nutno dodat, že detaily na jeho díle jsou možná méně odvážné a konzervativnější, jsou však propracovanější a více uvěřitelné.

Pokud by Škoda dostala u tohoto projektu od Wolfsburgu zelenou, nepochybujeme, že finální podoba by neměla od této interpretace příliš daleko. Zatím to ale není nic jiného než sympatický návrh, který se výroby nejspíše nedočká. Anebo to snad vidíte jinak?

zdroj: Theophilus Chin

9.6.2014 10:09| autor: Miro Mihálik

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist