skoda-svolava-auta-s-prevodovkou-dsg-352x198.jpg

Škoda svolává auta s převodovkou DSG

Škoda

Máte Škodovku s automatem DSG? Tak honem do servisu!

Diskuze

15 komentářů

  Fuzzy_Stone

  jistě, čidlo teploty 🙂 Tak to rozesmálo. Po zkušenostech z oboru bych auto které svolávají do servisu okamžitě odstavil, klidně i na dálnici ať si to odtáhnou.

  Skalik

  Hovor vic o zkusenostech z oboru?

  Ukund

  Hovorit už zřejmě nebude… Při nejlepším mu zaplatili za mlčení, při nejhorším, a na to nechci ani pomyslet, už se o něm nikdo nedoví – hnije totiž ve křoví.

  Marvel

  proč je v nadpisu, že auta svolává jen Škoda. To třeba ostatní automobilky z koncernu nedělají to samé. Proč tady pomlouvají jen Škodovku, když to je jen 7000 aut z 57000 a jen 580 v ČR ? Tento web je nechutně zaměřený proti Škodovkám a dieslovým motorům.

  Michal

  Aha, takže o tom vůbec neměli informovat? Tento web není zaměřený proti Škodovkám a proti dieselovým motorům také ne. Tento web pouze říká, že Škoda je dobré auto, které vás dopraví z bodu A do bodu B, ale že od takového auta nemůžete čekat jízdní zážitky, jako od Focusu RS, nebo EVA X. Jediný druh dieselových motorů, ze kterých vždy byl Autoweb na rozpacích bylo TDI PD, což je přiznejme si, "prehistorická" koncepce.

  Jednotky TDI CR, už byly celkem chváleny. Co se týče dieselů jako takových, ty co dělá BMW jsou většinou vynikající, u Subaru jakbysmet. Autoweb pouze říká, že diesel není pro sportovní svezení a většinou nic moc nezní, ale neříká explicitně, že by diesely byly špatné. Tak bych vás prosil, abyste si při příštím hodnocení sundal ty "klapky" z očí a pokusil se situaci zhodnotit aspoň trochu objektivněji. Určitě vám to neuškodí.

  Radim

  Mně jen připadá , že tento web si hrozně rád rýpne do škodovky obecně.

  Marvel

  Jen jsem se zastavil nad tím, že v názvu je je nasáno že auta stahuje Škoda, řito se jedná o celý koncern.

  Že tento web není zaměřen roti dieslovým motorům ? Notak stačí si přečíst pár článků a zcela jistě narazíte na trapné narážky typu Škoda TéDéIí fkombíku atd. Zpočátku to možná bylo vtipné, ale teď už ne.

  Jinak pro vás vlatním Škoda Octavia 2.0 TDI a Superb 2.0 TDI. Jsem velký zastánce dieslových motorů.

  Michal

  Nezlobte se na mně, ale přijde mi, že tak trochu neumíte (nebo nechcete) číst mezi řádky. Ta narážka se tu čas od času vyskytne, ale to je takové "ťuknutí" jen proto, že poměrně dost řidičů co s TDI jezdí, (ať už se služebními nebo vlastními) auty, jezdí jako idioti.

  Teď nemyslím vás osobně. Mně nevadí ten motor jako takový, mně jen vadí jakási idiotská premisa, že budu jezdit za 5l/100 km a užiji si sportovní jízdy. Není to tak a nikdy Dieselová auta prostě nikdy na radost z jízdy dělaná nebyla nebude. Od toho jsou tu benziny. Když si neustále myslíte, že je tento web zaměřený proti dieselovým motorům, dejte si tu "práci" a najděte si test Subaru Legacy Outback Boxer Diesel, myslím, že hodnocením budete překvapen.

  A máte pravdu, ano , leckdy si redaktoři rýpnou do Škody, ale to jen proto, že ji dost lidí naprosto nekriticky obdivuje a považuje ji "za to nejlepší na zemi" a absolutně odmítají alespoň při zkušební jízdě vyzkoušet cokoli jiného, což abych se přiznal, v době kdy si můžeme vybrat, nechápu.

  Michal

  Není to tak a nikdy nebylo. Omlouvám se za chybu.

  Michal

  A diesolová auta nikdy proradost z jízdy dělaná nebyla a nebudou. Jsem asi nějaký ospalý-).

  Fuzzy_Stone

  jsem velký znalec dieselových motorů 😀 😀 😀 zabil !!!

  Taky bych chtěl takhle suveréně vystupovat po tom co jezdím z jedním koncernovým motorem v dvou modelech.

  Vojta

  Asi sis to blbě přečetl (to se stává), on napsal:

  "Jsem velký zastánce dieslových motorů."

  Otto

  Tento web je zameraný proti hnojom na 4 kolesách a pod kapotami. A tam aj Skody aj diesle patria(česť vínimkám)

  LiBo

  Si zkurvenej čobol co beztak nikde nepracuje, táhni si na sk doménu!

  Fuzzy_Stone

  LiBo tvoje odpověď je dokonce ještě ubožejší než originál na který reaguješ…

Zpět na článek

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist