Šílený kamioňák vytlačoval ze silnice všechny, kteří ho chtěli předjet

Tohle video bychom bývali pasovali na Rusko, ale velmi bychom se pletli. Stalo se v Americe, kde se jeden velmi frustrovaný řidič kamionu rozhodl, že ho nikdo nepředjede. Ani sanitka.
trump.jpeg-087d2_c0-93-2239-1398_s885x516-1100x618.jpg Zdroj: Archiv

Tohle nám hlava opravdu nebere. Víme, že je to na silnicích občas o nervy. Víme také, že agresivita některých řidičů, hlavně těch profesionálních, je velká. Ale aby někomu takhle přeskočilo, to jsme opravdu ještě neviděli. Hlavním aktérem celého videa je Michael Mack, americký řidič kamionu. Touto prací se živil dlouhé roky a zatím nikdo neví, co ho vedlo k tomu, aby mu to v hlavě tak moc přeskočilo.

Došlo to tak daleko, že se před pár dny na dálnici I-10 v americkém v Mobile County rozhodl, že ho prostě nikdo nepředjede. Že je silnice jenom jeho. Jeho zlost na celý svět nejprve pocítil řidič bílého pickupu, který ale o ničem nevěděl. Levým pruhem ho prostě chtěl předjet, ale chudák nečekal, co se stane. Michael ho ve chvíli, kdy byl zhruba v polovině návěsu prostě vytlačil ze silnice. Řidič pickupu to sice ustál, ale o další předjíždění už se nepokoušel.

O pár kilometrů dál dojela kamion s naštvaným řidičem blikající sanitka. Už asi tušíte, jak to dopadlo. Ani sanitka ho nepředjela a co je horší, její řidič měl opravdu co dělat, aby střet ustál. Naštěstí se při tom nestalo nic ani posádce sanitky, ani pacientovi, kterého převáželi. To už ale o tom vyšinutém šílenci věděla i policie.

To mu ovšem došlo, a tak se před policejními vozy pokusil ujet do vedlejšího státu, což bylo pár kilometrů. Jenomže rychle zjistil, že nemá šanci, takže se rozhodl zaparkovat na odstavném parkovišti a zamknout se v kabině nákladního auta s mačetou v ruce. Policie si s ním naštěstí poradila bez toho, aby ho musela zastřelit. Tenhle člověk si opravdu zaslouží dlouhé roky ve vězení. A léčbu k tomu.

6.2.2019 9:22| autor: Tomáš Malík

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist