Co se stane, když do nádrže místo benzinu nalejte Coca-Colu?

Ruskou partu šílenců s názvem Garage 54 od nás už moc dobře znáte. Pokud jste si ale mysleli, že už jste viděli vše, čeho jsou schopni, spletli jste se. A dnes vám to dokážeme.
coca-cola-v-nadrzi-1100x618.jpg Zdroj: Garage 54

Jakkoliv jsme si mysleli, že o Rusku a tamních řidičích máme celkem jasnou představu, skupinka, která si říká Garage 54 nás každý den přesvědčuje o tom, jak málo víme. Jejich videa od nás znáte. Ukazovali jsme vám, jak Ladu vaří místo polévky, jak ji místo kola nasadili tisíce hřebíků, ale také jsme vám ukazovali, jak se pomocí Coca-Coly odstraňuje rez. Už víte, že to vcelku jde, ale chce to hodně limonády, hodně práce a málo rzi. 😊

I dnes zůstaneme u tohoto slavného nápoje kolového typu, který si oblíbil i Santa Claus. Ovšem tentokrát s ním Garage 54 nic neumývala, ani ho nepila. Dala ho ochutnat jedné staré Ladě, aby zjistila, co to udělá a jestli auto nastartuje a jestli bude schopno jízdy. A co myslíte? Funguje to?

Jsme v Rusku, takže by vás nemělo nijak překvapit, že ano. Samo jen sedíme a kroutíme hlavou, ale Lada s kolou v nádrži ujela skoro 2 kilometry, než se zastavila. Faktem ale je, že ty dva kilometry asi nejela tak úplně jen na Coca-Colu, ale na nějaké zbytky ultra silného ruského benzinu, který byl kolou možná trochu naředěný. Ale víte, co se říká, ruská auta mohou jet takřka na cokoliv. A tady máte důkaz. Ale nemyslete si, Lada, respektive veškeré její vnitřnosti byla sladkou limonádou zcela zničeny a pokud se ještě někdy má rozjet, bude potřeba generálka všech motorových součástí.

I tak musíme přiznat, že nás tahle ruská banda experimentátorů hodně baví. Je schopna provést všechno, na co my se bojíme, byť jen pomyslet.

1.2.2019 8:00| autor: Tomáš Malík | zdroj: Garage 54
Více o tématu: autaautokolaLada

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist