Rychlost k rychlosti, Jaroslav Kulhavý mění Ghibli za Levante

Zlatý biker z olympiády v Londýně a držitel stříbrné medaile z Ria v letošním roce, zůstává ambasadorem značky Maserati. Mění ale "výzbroj."

Pokud jste někdy viděli – v televizi, anebo raději naživo – styl a zarputilost, s jakou Jaroslav Kulhavý jede na svém kole, do kopce, bez ohledu na to, že podkladem je kamení a bláto, je logické, že svou osobou zastupuje značku, která má dynamiku zakódovanou do své DNA. Díky novému kontraktu ho teď minimálně dva roky bude doprovázet na cestách historicky první SUV italské značky Maserati.

Ambasadorem značky je Kulhavý od května 2015 – a teď tedy přesedlá na model Levante. Klíčky od nového modelu si Jaroslav Kulhavý oficiálně převzal v úterý 8. 11. 2016 v pražském showroomu společnosti Scuderia Praha, která má v Česku pro značky Maserati a Ferrari výhradní zastoupení.

„S Ghibli jsem si splnil klukovský sen – řídil jsem výjimečné sportovní auto, které i skvěle reprezentovalo na společenských akcích. Praktičnost ale přece jen musela trošku stranou, kolo jsem do kufru sportovního sedanu skládal samozřejmě trošku složitěji. Do Levante během chvíle bez problému dostanu dvě i tři kola, beze strachu můžu sjet do terénu, a přitom mu pořád ještě můžu říkat sporťák,“ směje se Kulhavý, když komentuje výměnu předchozího vozu na nový. „Kdyby Levante přišlo na trh dříve, nebylo by o čem přemýšlet,“ dodává.

Podle atmosféry a průběhu tiskové konference byly evidentní dobré vztahy mezi Scuderií Praha a Jaroslavem Kulhavým i víra, že budou pokračovat i do budoucnosti. „Jsme velice rádi, že s Jaroslavem Kulhavým můžeme spolupracovat i nadále a pevně věřím, že mu budeme dobrým sparingpartnerem až na olympiádu do Tokia. Jardovy výkony hovoří za vše, je to výjimečný mladý dynamický sportovec, který skvěle reprezentuje už jen tím, jakým způsobem věci dělá a jak o nich přemýšlí… Věřím, že nyní bude vazba mezi Jardou a značkou Maserati ještě užší – díky flexibilnějšímu modelu Levante budeme Jardovi ještě blíž i v jeho přirozeném prostředí, tedy i mimo silnice a při outdoorových aktivitách,“ říká výkonný ředitel Scuderia Praha Petr Kudláček.

zdroj: Scuderia Praha

9.11.2016 9:27

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist