Rusové vyzkoušeli, co se stane, když místo pneumatiky dáte tisíce sirek

Vlada z ruského YouTube kanálu Garage 54 vám asi není potřeba nijak více představovat. Tohoto chlapíka, respektive jeho šílené nápady, už jsme vám ukazovali. A dnes přidáme další z jeho neuvěřitelných pokusů.
sirky-kolo-1100x618.jpg Zdroj: Garage 54

Vlado a jeho kumpáni už jsou známi po celém světě, dokonce je přednedávnem objevili v Americe, kde jsou z nich malé internetové celebrity. A není se co divit, vždyť jejich pokusy, prováděné většinou na starých Ladách, jsou na jednu stranu úplně zbytečné, ale na druhou opravdu zajímavé. Vždyť, koho by napadlo uvařit polévku z Lady? Nebo jí místo kola namontovat dekl od kanálu? Jasně, jsou to vlastně nesmysly, ale uznejte sami, že se na jejich rozuzlení nakonec stejně podíváte.

Před pár dny Vlado vydal další video a i tentokrát marně přemýšlíme nad tím, kam on vlastně na ty nápady chodí. Jaká party to asi musí být, když se se svými kolegy sejde a tam vymýšlejí, co nějaké staré Ladě provedou tentokrát. Jejich nejnovější nápad spočívá v tom, zjistit, co se stane, když autu místo jednoho obutého kola dáte disk polepená tisící sirkami.

Konkrétně jich je 21 000 a každou bylo potřeba na ten plechový disk nalepit ručně. Už to by nás od podobného nápadu odradilo. Chce to trpělivost a klid v rukou a my nemáme ani jedno. Faktem ale je, že pokud by se s takto upraveným diskem pokusil rozjet, nejspíš by to moc nedopadlo. Sirky jsou sice přilepeny pomocí tavné pistole, ale je vidět, že drží jen na dobré slovo.

Proto Vlado auto zvedl na hever a kolo roztočil. Už v tu chvíli z něj upadlo pár sirek, ale to Vlada nezastavilo od toho, aby přikročil k nevyhnutelnému. K roztočeným sirkám přiložil škrtátko. No, už asi tušíte, co následovalo. Pokud ne, prozrazovat nebudeme. Podívejte se na video, které máte níže.

4.9.2019 10:00| autor: Tomáš Malík | zdroj: Garage 54

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist