Rolling Stones si na turné vydělávají prodejem aut. Chcete nový Jeep Renegade?

Nezáleží na tom, jaký velký rockový veterán jste, zda máte jisté místo v síni slávy a k tomu rytířský titul. Ve snaze vyrazit na turné se z vás stane v podstatě prodejce automobilů.

Nejsme hudební publicisté a odborníci na pořádání rockových koncertů (nebudeme-li brát v úvahu mladické pokusy o rock jednoho z redaktorů a několik vstoupení v místním rockovém klubu), takže možná je všechno jinak.


Jak se ale zdá, i když za sebou máte pět dekád úspěšného působení na rockové scéně, nemůžete vyjet na turné bez sponzora, a tak se může stát, že i když se vaše partička jmenujete Rolling Stones, je tady italská automobilka, kterou „musíte“ propagovat, abyste mohli vyjet v létě na turné.

V rámci propagace, ve spojení s charitou, aby to mělo patřičný zvuk a cena za vstupenka se dala ospravedlnit, je tady aukce Jeepu Renegade podepsaného Mickem Jaggerem, Keithem Richardsem, Ronnie Woodem and Charlie Wattsem.

Turné probíhalo letos od května do června, podle tiskového vyjádření v něm „klíčovou roli“ hrál Jeep Grand Cherokee (ehm, takže ne rock´n´roll?!) a také bylo možné příležitostně spatřit právě nový Renegade, přičemž spolupráce vyústila ve vánoční dražbu zmiňované novinky. Pánové, nic proti Jeepu, ale má tohle smysl? A jaká značka je na řadě příště – převlečený Chrysler, tedy Lancia?

26.12.2014 7:14| autor: Filip Rakovan

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist