Na závodním okruhu v řidičské škole s V. Pechem a V. Štajfem

Jak už jsme avizovali, a také jak jsme společně soutěžili o účast vás, čtenářů na této akci, druhou listopadovou sobotu proběhla jedinečná řidičská škola na závodním okruhu Sosnová u České Lípy.

Závodní okruh Sosnová, pořadatelem byl AmaterCup, který znáte nejenom jako organizátora podobných akcí a amatérských automobilových závodů, ale také jako našeho partnera z ankety Internetové auto roku. A téma dne bylo jasné…


Pro zájemce byla k dispozici komplet celá dráha, jak asfaltová smyčka, tak i tzv. bývalá šotolina, k tomu dva instruktoři z řad naší soutěžácké elity, tedy zmiňovaný Vojta Štajf a Václav Pech. Plus byla možnost otestovat některá z aut aktuální nabídky značky Subaru, zajezdit si v BRZ, XV a Outback.

Možnosti testovat japonské vozy s pohonem všech (a zadních) kol využívali jak přihlášení jezdci, tak také čtenáři Autowebu, kteří prošli vítězně naším soutěžním testem. Instruktoři přecházeli z auta do auta a vysvětlovali řidičům techniku jízdy, nebo také sami řídili jejich vlastní auta. Celý den se na dráze střídaly jednotlivé vozy a jezdilo se a kropilo a jezdilo a jezdilo, až do tmy.

Subaru WRX STI (2014)

Velký test | vydáno 7. 7. 2014

Jednotlivé články budou následovat separátně, chystáme jak videa z akce, tak rozhovor s Vojtou Štajfem, který si pěkně zadriftoval se Subaru BRZ, tak také testy jednotlivých aut značky Subaru „z pera“ čtenářů Autowebu, a také reportáž přímo z auta optikou účastníka školy. Teď tady máme jako první vlaštovku fotogalerii, ze které je jasné, jaká auta že se to v Sosnové na tento podnik sjela.

foto: Martin Kusyn, Tadeáš Krátil

10.11.2014 12:53| autor: Filip Rakovan

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist