Redakce Autoweb.cz zve všechny čtenáře na okruhový den do Sosnové!

AKTUALIZOVANÝ PROGRAM: Jarní/letní sezóna je definitivně tady a my jsme se rozhodli, že navážeme na předchozí setkání s vámi, našimi čtenáři, další společnou projížďkou.

Nebo přesněji řečeno, okruhovým dnem. Bude se konat ve středu 30. dubna 2014 od 9.00 do 12.00 na závodní dráze v Sosnové u České Lípy a přijet může každý pravidelný čtenář a příznivec Autowebu.

Účast na akci je samozřejmě zcela zdarma, ale je třeba splnit určité podmínky.

Účastnit se může pouze osoba starší 18ti let s platným řidičským průkazem. A pro registraci na okruhový den je zapotřebí prokázat všeobecný přehled o Autowebu a to tak, že si zájemce o účast na naší akci projde níže uvedené fotky v našem jednoduchém „kvízu,“ odpoví správně na kontrolní otázky a odpovědi nám zašle na redakční adresu. Kvíz s otázkami tedy zde:

Do emailu je potřeba uvést:

1.  jako předmět heslo „okruhovy den s autowebem“ bez uvozovek

2. správné odpovědi na otázky z kvízu

3. jméno a adresu

4. auto, s jakým na akci pojedete

Emaily s kontaktními údaji a správnou odpovědí na kontrolní otázky posílejte na adresu redakce@autoweb.cz.

Přijet může kdokoli (po splnění uvedených podmínek) s jakýmkoli autem bez ohledu na typ pohonu, značku či stáří. Důležitý je pro bezpečnost dobrý technický stav (vraky, paštiky a střepy nebudou na okruh vpuštěny), je zapotřebí podepsat prohlášení o bezpečnosti a dodržovat pokyny pořadatelů.

Tak, jak se bude plnit registrační listina, podle počtu přihlášených během času upřesníme styl jízdy na závodní dráze, v případě naplnění kapacity bude registrační proces ukončen a jako pořadatelé si vyhrazujeme možnost kohokoli bez udání důvodu na akci neregistrovat, nevpustit na dráhu nebo z akce bez náhrady vykázat.

Před akcí pak zveřejníme podmínky, přesný harmonogram a seznam registrovaných účastníků.

Program okruhového dne s Autoweb.cz

1) od 9.00 do 12.00 se bude bez omezení jezdit po závodním okruhu. Určitě bude příležitost popovídat si, fotit, točit videa.

2) k dispozici budou ve spolupráci se společností Flat6 auta k zapůjčení – Porsche Boxster, Porsche 911 a Porsche Cayenne.

3) O přísun tekutin se bude starat Rockstar Energy se svými energetickými nápoji a Lay´s dodá své nové, extra vroubkované chipsy.

4) Od 12.45 do 14.15 bude pro prvních třicet registrovaných vstup zdarma do Muzea Škoda Auto (včetně depozitáře!) v Mladé Boleslavi, s průvodcem.

Tak co, potkáme se?

12.4.2014 11:09| autor: Autoweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist