První řidičská akce v novém roce už tuto sobotu v Sosnové!

Po vánočních svátcích a Novém roce je tady první "všední" víkend. V kombinaci se sněhovou nadílkou to je ideální příležitost vytáhnout auta a jet řádit na závodí okruh.

V sobotu se dá dělat leccos, nicméně vzhledem k počasí bude lepší spíše než na obligátní kuličky, paintball či golf vyrazit na závodní okruh a řádné se sklouznout, ideálně bokem. Pořadatel amatérských automobilových závodů a okruhových dnů, AmaterCup.cz, kterého možná registrujete jako našeho partnera z ankety o internetové auto roku, tady má první letošní akcičku a my budeme u toho.

Co potřebujete vědět, chcete-li dorazit také? Že to bude řádně klouzat, předpovědi, včetně těch „osvědčených, od Norů,“ říkají, že bude zima a sněžit, což by mělo zajistit ideální (ne)přilnavostní podmínky na dráze. Pokud by to se sněhem nevyšlo, tak jako tak to bude řádně klouzat, sosnovská dráha už je taková.

Sraz na ráze je od 8,30 do 9,00 hodin, ale když přijede později, nic moc se nestane, jezdí se do podvečera, konec jízd je definován stmíváním, v rámci bezpečnostních pravidel. Cena je více než příznivá, pokud se podíváte na jiné podniky tamtéž, kde zaplatíte 120 Kč až 150 Kč za čtvrt hodiny jízdy, tady to máme za 2.490 Kč na celý den komplet, klidně se spolujezdcem, a celodenním občerstvením pro vás i pro parťáka, pokud byste opravdu chtěli dorazit ve dvou. Asi nejlepší nabídka na trhu, ale to už posuďte sami.

Kompletní info najdete na webu pořadatele, závěrem tedy ještě pro pořádek datum, jde o sobotu 7. ledna 2017, přijet mohou auta všech typů, pohonů, značek a modelů, v dobrém stavu (tedy klidně i bez technické v případě nějakých speciálů), podmínkou je, jak už bylo zmíněno, dobrý technický stav auta, věk řidiče osmnáct let a více plus platný řidičák skupiny B.

AmaterCup.cz

4.1.2017 9:06

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist