SPECIÁL: Převody aut, polopřevody a další změny v zákoně od 1.1.2015

Vše, co potřebujete vědět od novinkách týkajících se převodů, tzv. polopřevodů aut, značek uložených v depozitu, atd… Kompletní přehled informací o změnách v zákoně.

Od chvíle, kdy jsme přinesli první zmínku o tom, že dojde ke změnám v legislativě počínaje prvním lednem 2015 s tím, že změny se zásadním způsobem projeví v systému převodů aut, s přesahem do všech sfér a ke všem zúčastněným stranám, píšete své dotazy k nám do poradny.


Protože se některé otázky stále opakují, chápeme je jako důležité a přinášíme základní shrnutí problematiky do několika článků, které zde přikládáme společně.

K problematice se vyjádřil náš specialista na autobazary a trh s ojetými auty, Milan Jirouš, změny konzultoval s jedním z největších tuzemských autobazarů s ohledem na dopak na zákazníky a své závěry shrnul do následující statě.

Judr. Beran v dalších článcích:

Samozřejmě nechybí ani vyjádření našeho právního odborníka, Judr. Tomáše Berana, který se na novinky dívá jinou optikou, maximálně racionálně a bez emočních konsekvencí, kterým se někdy „lidi z auto-branže“ nevyhnou. 

V případě dotazů, které naši čtenáři mají na dané téma je stále možnost položit dotaz do naší online poradny, jak s ohledem na právní aspekt problému, tak z hlediska zákazníka/prodejce na trhu ojetých aut. >> PORADNA <<

24.11.2014 7:41| autor: Filip Rakovan

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist