Přehlídka nevkusu: sexy kalendář newyorských taxikářů

Rádoby sexy kalendář newyorských taxikářů si na volnou zeď v garáži nikdo soudný zřejmě nepověsí...

Asi téměř každý motoristický našenec, který vlastní garáž, má na zdi pověšený starý kalendář s nestydatými slečnami, datovaný (přinejlepším) někdy ke konci minulého století. V podobném duchu vytvořila dvojice fotografů Philip Kirkman a Shannon McLaughlin kalendář pro následující rok, ovšem místo sličných děv v něm pózují newyorští taxikáři.

I naším neodborným okem poznáme, že kvalit takového kalendáře Pirelli, který by jistě udělal radost nejen automobilovým fanouškům, zdaleka nedosahuje, nicméně musíme uznat kreativitu autorů a jejich smysl pro humor. Jakkoliv se může tenhle výtvor zdát bizarní až nevkustný, záměr šokovat a upoutat tak pozornost stojí na pozadí jeho vzniku.

Celý výtěžek z prodeje totiž poputuje na dobročinné účely, konkrétně na newyorskou nadaci pro pomoc pracujícím imigrantům v tísni. Přistěhovalci se tak na stránkách kalendáře neobjevují náhodou. Pokud tedy máte chuť přispět necelými 15 dolary, kolik tohle dílo stojí, můžete si třeba z někoho vystřelit a pořídit mu žertovný vánoční dárek.

Zdroj: nyctaxicalendar.com

17.12.2013 4:00| autor: Hugo Kottás

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist