6024-352x198.jpg

Nové komptence obecní policie od 1.7. 2006

poradna

Vyjasníme si, k čemu strážníky opravňuje nový silniční zákon a za které přestupky nás mohou pokutovat.

Diskuze

8 komentářů

  sleuth

  Co se tím myslí?

  A jinak máte v článku 2x stejný odstavec;)

  JUDr. Tomáš Beran

  Jo, to je v zákoně tak blbě. 🙂

  vlada

  Dobrý den,

  chtěl bych se zeptat, co se rozumí pojmem usměrňování dopravy ve srovnání s jejím řízením zdá se mi, že zákon (už i ten předchozí) rozdíly v těchto činnostech nijak zvláště nevymezuje.

  Josef

  Městská POLICIE se má starat o pořádek ve městech a ne měřit rychlosti, sebrat jim auta a nechat je procházet města, od toho je MĚSTSKÁ POLICIE!

  jenik

  "Vzít stražníkům radary a auta". To je názor člověka ,který má problém dodržovat zákon a má strach aby ho náhodou nechytli. 🙂 PČR benzín nemá a MP zatím ještě přijede včas.

  jan

  V Táboře např.měří rychlost 30km/h na vlečce,která jede tak jednou za 14 dní,dohazují kšefty soukromé odtahovce,nechají odtáhnout vozidlo starší paní od nemocnice kam přijela ve stavu nouze a zastavila tak,že vozidlo nikomu nepřekáželo,ale po listím byla jakási čára(samozřejmě musela zaplatit),nechají zemřít mladého človeka při epileptickém záchvatu,protože si myslí že je nalitej,dávají pokuty zásobování,které nemá kde zastavit.Ještě jsem je neviděl stát ráno a odpoledne u přechodů,když jdou děti do a ze školy.Neviděl jsem je usměrňovat pejkaře jejichž mazlíčci serou po okolí a jejich majitelé dělají,že to nevidí.Jenže to by museli vylézt z těch aut a chdit pěšky,ale to jaksi pro ně není.

  petr

  jane…ty seš vůl… :-))

  Snail

  Ne, není, má pravdu. Jsou to blbý hova…

Zpět na článek

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist