Potřebujete vyměnit nebo opravit poškozené autosklo?

Firma Autosklo K+M s.r.o. vznikla v Českých Budějovicích v roce 1993. Od počátku je nosným programem firmy výměna autoskel všech typů vozidel.

Tedy nejen osobních, ale i nákladních, kamionů a autobusů. Firma se dokázala vyrovnat i s požadavky zákazníků v oblasti autoskel pro stavební, lesní a zemědělské stroje. Jako přidruženým programem se několik počátečních let stala i komodita náhradních dílů pro automobily. Program náhradních dílů, jsme ale v průběhu let opustili a soustředili se na to, co umíme na výbornou, a to výhradně na autoskla ….

Firma Autosklo K+M s.r.o. vybudovala za dobu své působnosti na trhu množství poboček po celé České republice. V roce 2015 jsme pod křídla naší společnosti přibrali Autosklo-servis H. Brod s jejími dvěma pobočkami, a to v H. Brodě a Jihlavě.  Redukováním a selekcí těchto našich odštěpných poboček, jsme se ustálili na počtu 11, s tím, že Centrála, hlavní sklad a duše společnosti zůstala v Českých Budějovicích. Rovněž na trhu a mezi zákazníky působíme se svými zkušenými, ochotnými a šikovnými obchodními zástupci.

Svým vývojem nabízíme autoskla POUZE největších světových hráčů tohoto segmentu. Nemáme ve své nabídce autoskla „horší kvality“, soustředíme se stoprocentně se svými zkušenými zaměstnanci na perfektně provedenou práci, na kvalitu autoskel, lepidel a ostatních technologických komponentů potřebných k této činnosti. Jako příklad uvedu autoskla Fyuao, AGC, Pillkington, Saint Gobain Securit. Lepidla Teroson/Loctite. Podpůrné materiály firmy ICOR.

V roce 2008 jsme se stali přímými importéry autoskel Fuyao z Číny. Tato společnost pokrývá světový trh významnými 28 % a autoskla této společnosti lze běžně nalézt již u nových automobilů přímo z výroby, jak se lze jednoduše přesvědčit v autosalonech všech značek prodávaných vozidel.

Dnes se tedy zabýváme obchodem, montáží, zcelením – opravami a importem autoskel všech typů. Spokojený zákazník je naše nejvyšší odměna. Jedním z našich hesel společnosti, která chce být jedničkou na trhu a flexibilně se přizpůsobovat je: „Jen úspěšná firma dokáže pružně reagovat na měnící se požadavky trhu.“

26.6.2018 12:01| autor: Autoweb.cz | zdroj: Autosklo K+M

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist