Diskuze

92 komentářů

  Blablabla

  Blalablabalablabla

  Bubák

  Pan autor má očividně dost velký komplex. Obrázek lvl. malování a trapný komentář k tomu. Nechápu jak někdo takový zde může dělat moderátora…

  Hojka

  Rakovjan to ma v hlave dobre vymastene.

  Kadel

  Místní etatické obhájce ozbrojených opic bych rád upozornil na fakt, že šimpanzům tyhle hrátky platíme my, a to především odvodem ze superhrubé mzdy, daní ze mzdy, spotřební daní z paliva, dálničními známkami (k palivu dokonce další daň ve formě DPH, což už je dokonce daň z daně) a přemrštěnými pokutami. No a vopice pak neví roupama co by, však z jejich krev neteče. To vše v situaci, kdy vyleze na světlo Boží babišova loutka Pilný s tím, že nebude na důchody a důchodci nafasují sekačky a budou konat veřejně prospěšné práce, aby vůbec přežili. Jakto? Takto – žádný důchod nedostanou, protože výsledek jejich celoživotního přispívání formou sociálního „pojištění“ už někdo dávno za jejich zády rozkradl, mimo jiné i na barevná autíčka, do kterých se policejní primáti ani neumí nasoukat. Navíc musí být dostatek peněz na dávky cigošům a v budoucnu i černým raketovým inženýrům a neurochirurgům ze Somálska. Volby se blíží, přemýšlejte o tom.

  harry

  Já bych jim dal nová auta,na……t ,stejně déčka věčně ucpaná,pojezd slimáčím krokem,na to jim stačí velorexy nebo žigulíci,lady..

  netcar.xx

  Zemanovejm prostitutum? Vzdyt je to pravda. A i kdyby se ukazalo, ze ridil ten bejvalej nabijak Ovarovy dcery, tak se stejne nic nestane, protoze jeho suita je nedotknutelna – ovsem pouze do doby, nez Ovar ve funkci skonci, nebo se odebere na Olsany. Uvidime co bude driv.

  Havran

  Pan redaktor mistrně formuluje opět nálet na prezidenta, dlužno dodat nikdo nevíme jak to bylo. O to je zarážející ze tito rádoby pisalci vše ví nejlépe, pokud nemáte potvrzené své teze jak si vůbec dovolujete takto psát?? Mimochodem me uráží pisalci co nevynechaji jedinou příležitost si rypnout víme do koho. A ze ho taky někdy nemusím, ale bohužel je to to nejlepší co tam zatím bylo. Tady opět ukajite , ze češi si neumí vládnout. Pokud byl demokraricky zvolen jako ze byl tak drzte ústa a pockejte jak to vlastně bylo. Apropo svezl by se každý když by mel tu možnost. Myslím ze se potrestal dostatečně tak proč ten tiatr propisko 😉

  billppq

  Ferrari kdysi (možná dodnes) vozilo prominenty při akcích na okruzích ve dvoumístné verzi formule 1. Možná by bylo pro tyhle přiležitosti ideální, kdyby jich pár pořídila. Nebo ne jen pár, ale přesně tolik, kolik kamarádů potřebuje povozit.

  Head

  No myslím si že tenhle ubohej kocourkov musí podle všech indícií dané historií, které jsou si podobné jako vejci, skončit, jakou formou to nevím, ale rozhodně to nebude revoluce, ale EVOLUCE…jednoduše ty ….nebudeme k životu vůbec potřebovat, takže bych byl v klidu a jenom čekat…

  Koci

  Uplne ho chapu..Ceska policie mela vzdy spatnou povest a timto si svou image jen vylepsila.

  Jan

  Autor článku již několikrát přesvědčil, že má s policií psychický problém. Není to poprvé, co bezdůvodně špiní policii. Viděl bych to na léčbu u Chocholouška. Rovněž jsem se již několikrát zamýšlel, jaké má vzdělání, jelikož s auty a technikou to nebude mít nic společného. Je škoda, že záměrné šiření dezinformací špatnými reportéry není nejak postižitelné. No postižen už autor zřejmě je.

  lades

  Přál bych redaktorovi, aby jej taky postihla mozková mrtvice, ale on má smůlu, dle textu on mozek nemá.Asi to k profesi redaktora patří.

  Jan Stehlík

  Nechtěl jsem na tuto diskuzi reagovat, nicméně, ať se snažím jak se snažím u každého příspěvku pouze přezdívka, jak typicky české, anonymně to mají všichni najednou rozumu, Autor, sic ne ve všem souhlasím, alespoň se pod svůj komentář podepíše.

  Jeronimo

  Čtěte pořádně , články o té ,,nehodě policie“ a vyjádření z hradu a zjistíte , že pisatel má ve všem pravdu -bohužel a to je smutné.Pan prezident svými bonmoty a vyjádřeními jen dokazuje , že na další působení ve své pozici už prostě nemá.Tím nechci říct , že si ho nevážím , naopak , udělal pár věcí , na které jeho předchůdci NEMĚLI- koule.Bohužel , ale nikdo před ním , tak okatě neobhajoval a neupředňostvoval své oblíbence a vazaly , také smutné…

  Jeronimo

  I pro kamarády , no tak takovou formuli ještě nevyrobili.Hrad má tolik prominentních přátel , že by to musel být vlak…

  Marek

  Je velice smutné co se stalo, ať to byla chyba toho nebo onoho, ale je zřejmé ,že toto auto by měl řídit profesionál a to bohužel žádný policista ani úředník není.
  Měl jsem tu možnost v i8 se svézt , mohu jen konstatovat ,že je to zbraň (krásná zbraň)a bohužel zbrojní průkaz na něj nestačí . Velice nerad bych, aby se někdy tato střela zaryla do mojí p…. Třeba na D1 nebo na D8 , protože tam to frčí skoro 80 km/h a právě o tom to asi je. Jsem velice rád že mé daně jdou na správnou věc !!!, a kluci od policie si plní dětské sny (ne že bych jim jejich práci záviděl ) ale ať to auto nechají v garáži tam bude v bezpečí a  ostatní na silnici také.
  Přeji zraněným brzké uzdravení .
  Marek

  Franta

  Vážený pane, když někdo napíše pravdu, tak to nemá v hlavě v pořádku?
  Asi jste neměl co do činění s policii?
  Přeji Vám to co máme my s policii, mluvil by jste jinak!! Žádného trestného činu jsme se nedopustili a to ani naše děti a vnoučata. Jediné proč jsme stíháni je německá národnost mé matky. Ano i podle policie jsme gestapáci a můžeme být zabiti, policie se chlubí jak zničila vnučce ve 14 letech život. Další poslední /třetí pokus o zabití/, nyní již s trvalými následky. Předchozí policie KŘ Střed. kraje kontrolní odd. zametla. Důvod se nabízí, aby mohla dokončit zabití pomocí soudr. od PSVB.
  To je policie ČR? Je toho mnohem více, jak pracuje policie.

  fufal

  Osobně jsem policista 22 let a s autorem jen mohu souhlasit! Hnus, špína a bastardi u PČR … Díky za „bohužel“ objektivní článek a prosím, jen tak dál.

  vlasta

  Napsal jste to výstižně. Může se stát na silnici lecos,nemá asi smysl dokomentovat jezdecké umění řidiče,at za tím volantem seděl kdokoliv z pohlavářů. Základní trágou, je oprávněnost k řízení, jednou je to statní „hračka“ a tyhle manýry, že „ze známosti“ se svezem, by si měli odpustit. Pořád jsou s tou plackou na hrudi a nápisem na autě, reprezentanti zákona. Měli by to dát dotyčnému řidiči k úhradě, těžko předpokládat, že jeli dle předpisů. Místo toho se to v této zemi tutlá a snaží se to zamést pod koberec, to je fakt zoufalství. Kdyby se k tomu postavili naši pohlaváři čelem, přijali za své jednání odpovědnost, bylo by to ok a nemusel by mít na ně člověk alergii.

  pes

  je vidět, že předešlý komentář, že to máte v hlavě vymaštěné nebyl nepravdivý. V dnešní době tvrdit že jste stíhaný za to, že máte Německé předky, může akorát tak magor s první pomocnou. Blábolíte a nevíte o čem. Váš článek je samé asi, možná, kdyby atd. Vezměte si prášek a volejte Chocholouška. Kdyby jste se začal živit poctivě

  pes

  chlapče,chlapče, jak můžeš být po 22 letech služby tak blbej to nevím. Za ten tvůj koment by tě měli vykopnout , oni to ale neudělají, protože tyhle ty kecy máš jen anonymně. Ve službě určitě šéfovi leštíš kliku, aby jsi se zavděčil. Ty budeš ta největší špína

  Solrak

  Znáte někdo přesné místo nehody? Bylo to na nějaký silnici mimo zástavbu v Brně nebo blbli v místech kde by jiný byl zastřelen za 70km/h? Dik

  Franta

  Děkuji za Váš názor. Bohužel jste velmi daleko od skutečnosti.
  Pokud si myslíte, že to není pravda, rád Vás budu informovat.
  Věřte je mi 70 let a mládí jsem prožil v bývalých Sudetech, tak vím o čem mluvím.
  Vše mohu doložit, jak vypadá práce dnešní policie je stejná jako v 50 letech.
  To není otázka dnes, ale to trvá více jak 20 let. Nic se od té doby nezměnilo, mimo již uvedené.
  Škodu na našem majetku odhaduji na více jak 200 t. Kč a celková přesahuje 3 mil. Kč.
  To je policie? Pomáhat a chránit, ano trestnou činnost!!!!
  Demonstrace síly, moci, nad zákony Ústavou, Deklarací lidských práv, mez. dohodami aj., je motto dnešní policie a Střed. kraje.
  Myslete sin co chcete, ale skutečnost a pravdu tím nezměníte!!!

  Franta

  Dovoluji si ještě reagovat na odpověď. Kdybych se živil poctivě. Asi nevím co máte na mysli, celý život jsem poctivě pracoval a to jak v ČR, tak v Německu. Zastával jsem vedoucí funkce a měl tzv. vyjímku ze vzdělání. Protože jsem se dostal na průmyslovku podvodem, měl jsem podle StB špatný přístup k soc. zřízení. Odmaturoval jsem na jedničky mimo ruštiny v oboru Provoz a ekonomie aut. dopravy. Měl jsem na starosti podnikovou dopravu u a.s. v Severočeském a Východočeském kraji.Vždy min. 200-550 lidí včt. vozidel a techniky všeho druhu. Nikdy jsem neměl žádný problém a živil jsem se poctivě. Pro upřesnění v Německu jsem zastával funkci ved. stavby v Neutraublingu.
  Můžu se všem bez problému podívat do očí.
  Zase Vás chápu, protože je to neuvěřitelné co je možné u policie více jak 70 let po válce.
  Ani já to nechápu, hlavně jak jsem podal stížnost k Min. vnitra ČR o pokus zabít gestapáka /takto jsme titulováni/, odpověď sice tel. nemám pochyb o autorovi “ Chtěl vás zabít jako gestapáka a co vy jste němci dělali za války, taky jste zabíjeli. Můžete si na mne klidně stěžovat“. To je kolektivní vina!!!
  Nikdy a nikdo neměl nic společného s nacisty.Snad pouze udání matky Gestapu a její deportace.
  Živit se poctivě, nemá význam, když soudr. od PSVB říká a policie potvrzuje „Mám známé na policii, tak si můžu dělat co chci“. Pomáhat a chránit!!!

  V. KOLMAN

  Zajímalo by mě (nejspíš nejen mě), jestli jezdci v havarovaném BMW použili bezpečnostní pásy. Zatím jsem tuto informaci „natvrdo“ nikde nečetl, ani neslyšel. Pouze nic neříkající nemastné a neslané „mlžení“.
  Berte tento dotaz vážně, není míněn ironicky.

  owner

  Chápu pana redaktora či autora článku, že ho chce udělat zajímavým. První půlka ještě šla, ale druhá se již dostala do afektované polohy, která už byla jaksi dost mimo. Jistě, bylo by zajímavé, kdyby to řídil ten protokolář, ale zatím tomu nic nenasvědčuje. A bílý prášek s trávou jsou již úplně mimo. Pak by se to totiž dalo celé rozvíjet ještě do mnohem absurdnější roviny.

  gargamel66

  dobrem ted si poridili bw 4 mega a pochvile auto na odpis tak za 4mega bych jim nakopil tolik kolo aby nemuseli jezdit autem ale kolo by jim stacilo ponevac neumi jezdit ani na motociku tak bych jeste pridal nakou tu kolobezku aby nekam mozna dojeli z pozdravem preju hodne usechu a nic bych jin nedal pane redaktor

  seb

  Vazeny pane pseudo novinari..vas clanek je nechutne demagogicky. Jaka je to nahoda ze jste jakoby omylem zapomnel zminit..ze to byl prave prezident kdo usvedcil policii ze lzi..kdyz ta puvodne tvrdila ze mu vozidlo v dobu havarie ukazovala. Ale tento detail se vam jaksi nehodi do kramu..hlavne kdyz muzete nakydat spinu. Stydte se

  ToMáš F

  Pane „redaktore“ (blogere),

  článek, který jste zveřejnil mne osobně znechutil a přesvědčil o tom, že někteří lidé by opravdu měli přemýšlet o jiném povolání.

  Pokud jde o členění Vašeho blog příspěvku, doporučoval bych Vám vrátit se znovu na základní a střední školu. Nebo si od základu alespoň znovu nastudovat.

  Pokud se má jednat o článek, tak mne zde chybí profesionalita, ačkoliv byste měl své emoce zcela vypustit a psát bez citového zabarvení. Naneštěstí se nejedná o článek, a proto tuto část přecházím.

  Nadpis a podnadpis
  Čtu článek s očekáváním s kterým jsem ho otevřel na základě nadpisu a podnadpisu.
  Bohužel k mému zklamání šlo pouze o záměr autora nalákat pod falešnou záminkou čtenáře k přečtení jeho blog článku.
  V tomto článku jsem se nedozvěděl absolutně nic zajímavého, možná jen to, že autor má osobní problém s PČR, cítí k nim těžkou averzi, rád klame lidí, překrucuje informace a události. Článek na mne působí jako deníček 13 let starého chlapce, který má pocit ménécennosti a bez kousku citu k rodinnám (řidiče a spolujezdce) zažívající nejtěžší chvíle v jejich životech.
  Zajímalo by mne, zda-li byste schvaloval takto napsaný článek, pokud by Tím řidičem byl některý z Vašich nejbližších.

  Prosím, zamyslete se trošičku nad sebou.

  Děkuji.

  Petr

  „Někteří „vedoucí policajti měli dostat horské kolo.Koně a auta se zneužívají k soukromím účelúm.Proto kolo je ideální prostředek,i na D1 obyčejný řidič zpomalí když uvidí policajta na kole a pojede jak má.
  Vyšlo by to laciněji pro daňové poplatníky a klukům by příjemně uběhla služba na zdravém vzduchu.

  Karel Nakobyl

  Že je někdo šikanován za německou národnost matky je dnes, kdy premiér se plazí před německou kancléřkou po kolenou a jeho zástupce ve vládě jede na sjezd do Bavorska, je trochu mimo mísu. A nebo je to právě proto. Každopádně doporučuji vstoupit do oné správné partaje, tedy KDU-ČSL a každému jeho konání proti kamarádům dávat sežrat. Vždyť i Sv. Vence odváděl do Bavorska poplatky až ho za to brácha zapíchnul. Ale jinak ten článek je hloupost na druhou. Ale každý se potřebuje nějak živit.

  Honza

  Dobrý den, reagovat komentářem za článkem by měl pouze inteligentní člověk, a to se bohužel o většině z Vás říci nedá. Když si odmyslíte politiku, tak je článek dosti pravdivý. Navíc nikdy by okolo toho nebyl takový humbuk, kdyby člověk, který auto řídil přišel a přiznal se. Bohužel vzhledem k tomu, že to byl někdo, kdo neměl co dělat zavolantem, tak se kvůli pojišťovně musí mlžit. To ale bohužel také nezvlásají moc dobře.

  A když už tedy byly v předchozích komentářích narážky na volby, tak se vracím k původní myšlence, a to, že volit by měli mít možnost také jen inteligentní lidé, protože pak to v tomto státě vypadá tak jak to vypadá.

  BMW

  No článek podle novinářského gusta…. Co nejvíce čtenost (a funguje to), ale jinak o ničem. Vytáhnou několik faktů o lidech ( i o těch, kteří se přímo nepodílí s nehodou), k tomu dokomponovat několik doměnek a narážek a článek je na světě…. Co tento článek vlastně říka? Nic. Akorát v jednom odstavci je shrnuto, že ve vozidle byl policista a Kruliš.
  Za 1) Policie dostala vozidlo od BMW jako jejich reklamu (Policie ho nepořídila z našich daní) a proto nemělo ani tzv „majáky“, aby si ho pak mohli vzít zpět…
  Za 2) Co říka prezident mě nezajímá, jelikož on u toho nebyl – ale opět, do článku se to hodí, aby se z toho udělala senzace
  Za 3) I na blbém jednom schodu se můžete zabít… takže bych neřešil bezpečnost auta s zraněním (obratle) Bezpečný monokok funguje jen se všemi bezpečnostními prvkami. To znamená být připoután a sedět v sedačce normálně. Pokud řidič omdlí nebo se zhroutí z ničeho nic, je přirozená rekace spolujedoucího mu šáhnout na volant a udržet auto na silnici. Pokud se spolujezdec nakloní přes střed k řidiči a přijde přitom náraz, tak je úplně jedno, jestli máte auto za 1 milion nebo za 4 miliony. Páteř si můžete „přerazit“ kdykoliv. Vaše zdůvodnění o tom, že je to pomalu nejvíce extrémně bezpečné auto a proto museli jet „brutálně“ velkou rychlostí, aby si způsobil takovéhle zranění… opět zcestné (nikdo neřeší zdravotní stav těch lidí (ať je to kdo je to), hlavní je že všichni přežili
  za 4) Radši bych počkal na samotný závěr GIBS…. a ty si s chutí vychutnají každého policistu, kterého mohou odstíhat…..
  za 5) Vozidlo bylo zapůjčeno proto, aby se zjistilo, jestli se dá ušetřit na PHM. jak jsem již psal, vozidlo je (bylo) bez tzv. „majáků“ a to ani skrytých, takže s tím někoho honit je zcestné a bylo dáno policii hlavně jako reklama pro BMW
  za 6) s čím souhlasím je to, že u Policie ČR bují taková byrokracie, že se neustále vytvářejí nová a nová pracovní místa (ale ty na té ulici nejsou) a dělá se metodik pro vytváření pokynů metodiků 🙂 (neboli jeden člověk mi bude říkat, jak mam napsat papír). Na jednoho četníka na ulici připadá jeden „manager“, který je placený 2x tolik co ten četník na ulici. A všichni ti manageři na hoře ani neví, co dělá druhej vedle v kanclu….

  za 7) Vaše odpoved v komentářích předchozích o vyhrožování apod. a že máte špatnou zkušenost s policií…. neměl jsem s ní jediný problém, spíš asi máte problém vy s někým…. (asi jste naštval nesprávné lidi a pokud naštvete nesprávné lidi tak Vám budou dělat taky zle a je jedno, jestli je to zedník, policajt, hasič nebo pojišťovák)….. a psát cituji: „Důvod se nabízí, aby mohla dokončit zabití pomocí soudr. od PSVB. To je policie ČR?“ už není komunismus a pokud máte nějaký mindráky z té doby, tak je sem netahejte. Policie ČR v roce 2017 už není taková jako v roce 1980…..

  Příště bych radši článek, kde nebude samé kdyby, asi, možná, snad ale fakta a realitu

  Opět já

  Toto je úplně zcestné…. Jste bohužel zakomplexovaný z minulého režimu…. A ty lidé (PSVB) dnes jsou stejný, ano, už jich je málo a pomalu vymírají…. V zemi se neustále najdou lidi, kteří jsou zarytý komunisté a naopak kovaní náckové, kteří schvalují holocaust. Váš názor kolektivní vina? Jeden bývalej StB nebo PSVB nebo VB (nevím, kdo Vám ublížil) a hned celá policie je k ničemu a nesou vinu všichni? v tom případě i vy…. (něco se už najde proč vy)

  N.R.

  že se něco dozvím, ale místo toho jsem četl kýble politické špíny a spekulací o prezidentech, funkcionářích a dokonce i o Zemanově dceři … no, ještěže v tom není namočený Putin … – článek, který bych si přečetl někde na stránkách Britských listů, u Jakuba Jandy, Martina Putny a nebo podobných duševních chudáků a ideologů Pražské kafrárny. ,-)

  Andrew

  Jsem ohromen autorovou závistí, nenavisti, omezeností a hloupostí.

  New

  Tak kdyby mel autor clanku 25 let, jeste bych to pochopil. Ale tohle uz je vazne moc. Autor misto faktu uvadi jen sve teorie a premisy, nicim nepodlozene. Podsouva ctenari neco, o cem vlastne nic nevi. Pise jen a pouze o tom, co se docetl zase nekde jinde nebo videl v televizi. A nebo jste se ucastnil, pane autore, setreni na miste nehody, vyslychal svedky, mate v ruce znalecky posudek? Myslim, ze ne.
  Je to snuska nesmyslu a nenavist vuci Policii zde z nej doslova srsi. Autor je pouhym zakomplexovanym jedincem, ktery by mel odjet na opusteny ostrov a tam meditovat a najit nejprve sam sebe a zacit si vazit sam sebe. Zeman mel s temi novinari pravdu.

  jiri

  Takový „pisálek“ ráno vstane, vezme si na paškál nějakou událost a začne tvořit. Aby byl článek zajímavý, vloží do něj pár bulvárních pseudopravd /balík s lidskou rukou, bílý prášek, F1…/. Pak napíše, že to přece nebylo vyvrácené, tak na tom něco asi bude. Ještě že žijeme v právním státě a lidé se trestají za to, co udělali a bylo jim prokázáno. Jó, kde jsou ty časy, kdy novinář musel ven ze své kanceláře a pátral po důkazech toho, co chce napsat.

  Karlos

  Podle mých informací po Vás nejde jen policie, ale prý se o Vás zajímají i momozemšťané a MUDr. Chocholoušek. Takže opatrně

  XXX

  ty jsi fakt řádnej orgán, to ti opravdu nevadí že se už všichni chechtaj jakej seš dement???

  Markus

  Hmm…autor asi dostal pokutu za parkovani nedavno..kazdopadne po dvou nudnejch odstavcich otocka… tohle opravdu neeeee

  radista

  Nezbývá nic než souhlasit s autorem, ano přiznávám zasmál jsem se u čtení, ač sám dobře vím, že to k smíchu není, ba naopak…
  Do formule by kluci nemohli, protože dálnice jsou v tak špatném stavu, že by si odřeli pr..l.
  Před více než půl rokem otvíral s velkou slávou Miloš D8 přes České středohoří, a dnes? Vlny, nerovnosti a 60km/hod….ale to je na jiné téma..

  fotomodo

  ok, policie a vsechno kolem jsou k smíchu, ale článek je nakonec takovej ten vymyšlený ubolený textík.

  Benada Vladimír

  Pomáhat a chránit už neplatí našich daní, tam se to „bere“

  milan

  Nejlepší by bylo,koupit policii koloběžky,všechno zničej a chudáci mi co odvádíme daně.

  Je hodně k smíchu, že všichni na PČR nadávají kde můžou. Protože je špatná. Těmi všemi myslím lidi, kteří dostali pokutu, nebo jim PČR nepomohla, protože opravdu řeší trestně právní věci a ne příkladně občansko právní. Další sorta jsou ti, kdo k PČR chtěli, ale nedostali se. Sloužím již nějakou dobu na ulici. Setkal jsem se s lidmi a věcmi jako z horroru nebo sci-fi. A potkal jsem i lidi, kteří mi poděkovali za moji práci. Ti co nadávají neví co kdo z policistů na ulici dokázal. V médiích probíhají pouze průšvihy a někdy vydařené zákroky. Ale je toho mnohem víc, co se přihodí. A co PČR řeší. A nikdo to neví a nechce vědět. A že se najdou špatní příslušníci? Ti co svoji práci dělají špatně jsou všude. Zedníci, manageři, prodavači,…. A mluví se o sortě těchto lidí jako o celku? Ne. Pouze o PČR. Je to smutné a hlavně ubohé.

  martys

  Njn jste se dotkl Zemana co by jste chtěl, místní rudoarmějci se můžou podělat. Už aby te bolševická kreatura Zeman chcipl.

  Freki

  Vážení, že se autor ve svých článcích vždy až nekorektně vymezuje vůči PČR je u něj normální. Pokud autor neumí jednat se zástupci státu a chce se takto veřejně projevovat je to jeho věc. PČR i občan má svoje mantinely určené nejen legislativou. Když se rozhodnu porušovat předpisy, počítám, že budu PČR zastaven. Pokud odmítnu zastavit budu k tomu přinucen. Vše v pořádku. Kdo nemá v PČR důvěru může zastavit, legitimovat se a odmítnout vypovídat, podepsat protokol/pokutu a chtít vše řesit správním nebo spíše správným řízením. Kde advokát zajistí, že využiji veškerá svá práva a stát nebude překračovat svoje.

  Základem článku je civil ve vozidle PČR. Zda se na toto tzv. předváděcí i8 vztahují stejná pravidla jako na služební nevím, ale nebudu ventilovat svoji skepsi k práci GIBS. Zbytek je na autorově fantazii, ale podobný styl nám předkládají i tzv. seriózní média.

  Každopádně s článkem pana Rakovana nesouhlasím, ale budu vždy maximálně bojovat aby je mohl psát a zveřejňovat.

  ep

  Musí si kopnout do prezidenta a přitom to s ním nijak nesouvisí. Nechápu nadpis, protože neodpovídá vůbec obsahu, který na autowebu nemá co dělat! FUJ!

  ep

  Tys u toho byl?!? NE! Tak víš prd co se tam stalo.

  ep

  A teď tu O Karkulce, prosím… Vyhledejte radši psychiatra!

  mx83

  pan autor sice má v něčem pravdu, ale víc mu jde o to, pomluvit tu prezidenta. O sérióznost článku mu evidentně nejde. Jeho připomínky adresované pouze proti policii a prezidentovi ukazují na autorovy mindráky. Možná by podobné teorie mohl rozvíjet v hospodě u piva, ale sem se to nehodí.

  Lazarus

  To že je to 2D obrázek vložený do fotky a přidělaný stín, budiž … ale to že k tomu někdo napíše tak debilní článek, kde to sakra žijeme

  Freki

  Vážený pane, nemůžete se přirovnávat k ostatním profesím které jste uvedl. PČR je organizace a lepším přirovnáním jsou společnosti jako O2, Tmobile, Vodafone, ČEZ, Česká pošta, atd. Na ty uslyšíte stejné možná i častejší nadávky. Tedy jako na organizaci z pohledu zákazníků, zejména jejich smlouvy, VOP, ceník, atd. nemyslím, že nadávky patří jednotlivým pracovníkům zaměstnancům (holkám z call center, prodejcům, atd.). Přesto Vám bude u jedné (usměvavé sympatické) pokladní lépe než u jiné (zamračená pixla od Sidolu). Vážím si práce jednotlivých pracovníků z řad PČR, IZS, atd.. Ale proč není nonstop přítomnost PČR na místech jako Praha hl. n. ? Proč se měří na rovných úsecích mimo zástavbu, atd.? Stejně jako u výše zmíněných organizací je nutnost vydělat. Nebo si snad řadový policista vybírá kde bude pochůzkovat či měřit rychlost? O tom, že je PČR korumpovatelná a propojená s organizovaným zločinem na úrovni vyššiho a TOP managementu (nevím jakou hodností toto vyjádřit) snad nepochybují ani příslušníci v nejnižších funkcí u PČR.

  Azor

  Dejte těm namistrovaným dutým hlavám rychlá auta a oni nás všechny pozabíjí.

  citizen.lt

  Fakt je tady tolik lidí, kterým vůbec nevadí jak z nás PČR za vydatné pomoci Hradu dělají blbce a za souhrn veřejně prezentovaných faktů, lží a polopravd nadávají autorovi článku???? V celém článku se dopustil jediné a celkem vtipné, záměrné fabulace a k té se přiznal v závěru.
  Zírám….

  lambada

  tak se nám zase jeden M A M R D potřeboval vyslintat.
  kdo bude další?

  BIMMER

  Kdyz neni navstevnost webu tak expert Rakovan dokaze psat pekny hatersky hovna jen aby byla, tomu se rika poklesnout do dusevniho bahna.

  lambada

  když je někdo až takový magor, že to o sobě ani netuší, klidně se i podepíše

  mat

  a tak jsi se podepsal taky

  Kadel

  Docela bych řekl, vážený pane, že jste právě krutě urazil zedníky, managery a prodavače. Proč? Protože ti všichni vytvářejí nějaké hodnoty. Opicajti hodnoty naopak jen kozmují, navíc k tomu, aby ostatní buzerovali. A co po nich zbyde? Plný popelník a jednou denně karas v míse.

  josephs

  Takové auto,které si půjčila policie je vůbec na našich silnicích vůbec k něčemu.Zrychlení na 100 km/h asi za necelé čtyři sekundy sekundy,v zemi kde max.rychlost na dálnici 130 km/h,tak abych neničil motor tak pojedu tak na 4.rychlost.stupeň a mimo obec při 90 km/hod. tak na trojku a silnice včetně dálnic v katastrofálním stavu.Za další ta cena,kdo si takový krám koupí.Takže jelikož dealer toto auto nemohl prodat,tak ho půjčil policii s tím,že se spoléhal na to,že ho nějaký pitomec rozbije a jelikož je to nabušené elektronikou tak to ani nikdo nedá dohromady a pro pojišťovnu to bude totálka,nám zase zvýší povinné ručení a dealer si bude mnout ruce,jak se toho verku krásně zbavil a peníze budou doma.Přeji krásný den,Josephs

  ten zodpovědný občan

  Hezký článek ,škoda jen že ti které popisuje se nad nim smějí a nám nezbývá než se pohoršovat.Jak to je vůbec možné a nezbývá než si odpovědět – jsou lidé kteří ať cokoli mají na svědomí tak mají imunitu nebo beztrestnost zajištěnou a múžou vlastně rozhodovat dělat jakkoli a cokoli špatně za nic nezodpovídají nikomu se nezodpovídají a nemají jakoukoli zodpovědnost jakou mají všichni pracující lidé za sou práci či rozhodntí.Ono vlastně celá tato politická divadelní scéna by měla vlastně být Chocholouškova dílna nebo pracovna čí sanatorium.

  Čeji

  Ja se tomu vubec nedivím že žídil civylista služební auto.
  Se ptate proč mi to není divné odpovým rychle a stručně prostě kmuchačkování a ruka ruku myje
  ja vym něco na teba a ty zase něco na mě tak proč bychom si nepomohly?

  Vyte proč má policie na služebních autech pod POLICIE další napis a vyte co znamená?
  Pod napisem POLICIE je napis pomahat k…. a chranit z….. není to celý a vy si už tam dosaťte zbytek podle vlastní zkušenosti s policiji ale já snima mám špatnou skušenost:
  Zastavýš zaplatíš nezajem žes jel podle předpisu tím huř pro tebe jsi drzy tak ještě pujdeš do přestupkové komise abys příště věděl že maš držet hubu a ještě něco dát na výc.

  To jsou ti naši strážci zakona !

  AudiRS6

  Policie by měla dostat nanejvýš Felicii Combi jako měli cca před 10lety a na dalnice maximalně Octavie 1.6 a k tomu školu řizeni minimalně 80 hodin , protože oni se vybouraji i na koloběžce 🙂 vím že neboural policajt ale policii to vubec neomlouva viz odkaz. https://m.ihned.cz/c1-34046800-policiste-nezvladaji-sva-auta-a-denne-bouraji

  Bmw řidil nějaky bl bec z hradu ktery si vozi prdel v Superbu nebo podobně a o řizeni takoveho auta asi nevi vubec nic. Bylo to asi takhle „hele šlapni trochu na to , jedna dvě mam tam sto padé blbec nevydržel ani nějaky to géčko při přetiženi a praskla mu cevka v hlavě.Nebo to prostě jen nezvladnul a šup s tím do stromu.Pravdu se stejně normalni lidé nikdy nedozvi , a věřit něco te bandě policejnich prasat se prostě neda a raději to uhrajou na srdečni přihodu protože je pojišťovna prostě vyplati , těžko by to šlo na pojistku vlastní blbosti že 🙂 Takže auto by měli zaplatit oba dva a ihned Exekuce! Upřimně toho auta je mi vice lito než těch dvou.

  Čeji

  Kolo ani koloběžku jim nesvěřím ještě byjí mohly ztratít nebo by jim jí někdo zebral .
  Pěšky nebo tym fak dobrým možná koně a to bysem moc uvažoval.

  Slejd

  Vážený, že by proto, že za naprosto nepochopitelný výstřelek nezaplatil jako vždy nikdo jiný, než daňový poplatník? V zemi s východními platy a cenami, u kterých i zápaďanům nekontrolovatelně padají brady, je pěna u huby jaksi na místě.

  wifi

  pokuty platit nemusíš, stačí jezdit a chovat se dle předpisů

  Ben

  Tvl, to je debo. Rakovan… tak toho bych doma potkávat fakt nechtěl.

  Kadel

  … jako třeba v Pražské Blance, že?

  Kadel

  To máte, samozřejmě, pravdu, ale vžijte se do osoby běžného šimpanze pouličního. Už od mládí byl tak blbej, že by ho nevzali ani do učení na něco užitečného, tak šel na policejní školu. Tam si s ním postupně vytřeli prdel všichni jeho nadřízení a ještě se musel tvářit, jak se mu to líbí, aby ho nevyhodili i od policie. Šlape chodník, doma má vymaštěnou brécu, protože normální ženská by si policajta nevzala a děti, které se stydí za tatínkovo povolání. Pokud mu zbylo alespoň pár mozkových buněk, sám si uvědomuje zbytečnost a zhovadilost svého postavení ve společnosti, na druhé straně si ale uvědomuje, že s tím, co umí, by ho nevzali ani ke dráze leštit koleje. Tak šikanuje lidi, aby se vybil… A teď dostane krásné auto, ve kterém bude jako ten Simír Gerchán, co se na něj holky smějou, jezdí jak pánbuch a je děsnej klaďák. Tak si do toho auta sedne, rozpálí to po tankodromu dálnice a zasní se … než trefí první strom. Běžné policejní, na nic dobré hovado, která, když budou ubývat, jen dobře, čím víc, tím líp. ACAB.

  jan

  proto jsi lambada IQ-tykve

  foxlacco

  pro schopnosti Ceskych lidi a zamestnancu statni spravy postaci, tedy presneji receno je maximum tak Dacia Logan! Jezdim 4x tydne Nemecko, Rakousko a na dalnicich bez vymolu je nejvetsi prekazkou ridic bez disciplini z SPZ CZ , RO nebo Pl! Cesti policiste tezce ignoruji, podjizdeni, zkracovani trasy v odstavnych pruzich a to ma za nasledek, kolony, havarie, vybrzdovani, atd.

  ctenář

  Autore, berete nějaké léky na předpis?

  Martin K.

  Samo sebou že neřídil policista k tomu pověřený, ale pan Krulišek. Jen se to jako vše v našem Kocourkovském státečku zakope do ztracena.

  Johny

  Autore článku, jsi idiot, takový blábol a slátaninu jsem dlouho nečetl…

  Pardál

  Ty potřebuješ dostat pumelici mezi oči chrapoune.

  Je na čase aby se proti takovým nýmandům postavili

  Jirka

  Hrozně hloupý článek. Remcat a prudit za každou cenu Nula se chce zviditelnit. Napadá mi toho ještě spousta 🙁 Ale jistě je, ten pravý Kocourkov vytvářejí tihle lidé svým lhaním a stvaním. 1000X dobrou věc pospini, tím neříkám, že jsem si jistý, že vše bylo 100% ok, vše ukáže vyšetřování, ale pokud policista zkolaboval ( Mrtvička) je tato slátanina na nafackovani. Autorovi samozřejmě.

  Lukáš

  Mám mezi policisty pár kamarádu a z toho co od nich občas slýchám si tvořím obrázek o celku, můj názor je takový že se špatné vedení policie snaží maskovat celkově špatnou situaci u policie, která se následně přenáší i na policisty samotné, něvěří si navzájem, donáší na sebe, nevěří řidičům proto již není tak často s policisty normálni řeč , ze strachu si pořizují záznamové zařízení aby jejich (tolerantní chování) nakonec nezkončilo trestem pro ně samotné , čím dál víc lidí se hraje na machýrky a dělá ze sebe cosi jako Majk je pán + ted to jméno české policie díky nabourané i8 no nevím co na to říct nemají to lehké slouží špatnému pánu a jako jedinej orgán co tu muže prakticky pomáhat a chránit jak je psáno na octaviich je ničen zevnitř kam to bude směřovat? jaká aféra bude příště? myslím že s tímto vyhledem do budoucna bude dobrých policistů ubývat

  Jaja a paja

  Hodne zajimavej clanek, hlavne sem netusil, ze letos uz skoncilo obdobi jarnich zertiku, vzdycky to nejak propasnu:DD Autorovi preji hodne stesti pri vytvareni dalsich intelektualne vytunenych clanku:D

  Anna

  Je hezké, že budou mít rychlá auta, ale taky aby měli řidiče, co s nimi umí jezdit

  No comment

  “ Kadel“ ty jsi ale neskutečně zamindrákovaná opice. Jdi radši něco dělat,pokud vůbec někde děláš a nepiš tady ty svoje choré výplody.

  Kadel

  Ááááá, zrovna se jeden takový, nejspíš, ozval. Neplačte, pane, chráněných dílen je čím dále, tím více a navlékat korálky zvládnete už po dvou letech cviku.

  Jezdit a chovat se dle předpisů má dva takové vedlejší efekty. Ten jeden je mi ve vašem případě u prdele – totiž že ohnete hřbet (klidně se zkruťte jak paragraf, když vás to baví). Ten druhý už mi tak u prdele není. Pokud totiž při jízdě autem dbáte především na dopravní předpisy, pak jste na silnici řádově nebezpečnější než ten, kdo dbá především na to, aby nikoho neohrozil a aby dojel v pořádku a bez nehody do cíle.

  Já to mám tak, že dbám na to, abych nikoho neohrozil a pokud možno ani neomezil a abych dojel (nebo došel, pokud jsem chodec) v pořádku do cíle. Že je to občas v souladu s pravidly provozu na pozemních komunikacích, bývá kolikrát jen shoda okolností.

  Víte, jsou lidé, co nemusejí být v devět ráno středoevropského času v USA, aby mohli s jistotou říci, že tam právě Slunce nesvítí.

  XXX

  A mnoho policajtů se snaží aby Ty hodnoty nezmizely. Zrovna manežeři vytváří jako konkrétně co??? Zlomek jich funguje a jinak parazitují právě na těch, co hodnoty vytvářejí.

  Kadel

  Nepřekvapil jste. Ono většina krumpáčů s posilovačem nechápe, k čemu je ředitel.

  Kadel

  … a někteří jsou snaživí až příliš: http://praha.idnes.cz/policista-soud-znasilneni-hlavni-nadrazi-fgd-/praha-zpravy.aspx?c=A170601_145656_praha-zpravy_rsr . Jojo, ještě, že je máme.

  Mudrc

  Hmm chytre a vtipne… jen skoda,ze to nectu na strankach Bangladezskeho automotoklubu ,ze je mozne potkat na ceskych silnicich takovych Hrdinu vic nez moc.

  Mudrc

  „Pokud byl demokraricky zvolen jako ze byl“….hahaha.
  Na hrade se jiz 9 mesicu pred jeho demokratickym zvolenim chystali na jeho prichod.
  Bohuzel smutna skutecnost.
  Klidne se do me oprete, ale zasveceni daji za pravdu.

  Nyte

  V civilizované zemi by za tohle papalášské dobrodružství byli všichni zúčastnění hnáni k odpovědnosti a policejní ředitelství i hradní kancelář se za své selhání omluví. U nás to celé zameteme pod koberec jak někde na dálném Východu, společně s hradní troskou se sešrotovanému BMW z plných plic zasmějeme a hotovo. Neskutečné.

Zpět na článek

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist