Pojeďte s námi testovat zimní pneumatiky Michelin!

Staňte se součástí jednoho ze šesti soutěžních týmů a udělejte si dvoudenní výlet do Budapešti, kde získáte a otestujete nové zimní pneumatiky Michelin.

Chcete se dozvědět něco o zimních pneumatikách a rovnou si je vyzkoušet ve svém autě v prostředí okruhu Hungaroring? Pokud k tomu máte i trochu soutěživého ducha, něco bychom pro vás měli…

Před prvním závalem vloček pořádá společnost Michelin soutěž, ve které se utká šest týmů z Čech, Slovenska a Maďarska. Tým se skládá z jednoho redaktora a jednoho čtenáře, kterým můžete být třeba právě vy!

Všechny týmy se 28. října sejdou v Budapešti, kde kromě nových pneumatik Michelin získají i nové zkušenosti a vyzkouší si svůj vůz v bezpečí závodního okruhu. Druhý den se vydají k domovu, ale jejich úděl testovacího řidiče nekončí. Pneumatiky budou testovat po dobu dvou měsíců, během kterých budou společně s redaktorem podávat zážitky z testování. A pak? Je jen na jich, jestli si pneumatiky nechají, nebo prodriftují až na dráty.Co tím získám?
Nové znalosti z oblasti pneumatik, které si ověříte ve svém voze na maďarském okruhu Hungaroring. K tomu všemu od Michelinu dostanete sadu zimních pneumatik Michelin přesně na vaše auto a malou minikameru, na kterou můžete nahrávat ty nejlepší momenty. Nemusíte mít strach z vysokých nákladů na pohonné hmoty, i ty jdou na vrub Michelinu, stejně jako ubytování a další výdaje s tím spojené. Vítězný tým, který zvolí facebookoví fanoušci, navíc vyhraje výlet na zimní Rally Monte Carlo 2013!

Co pro to musím udělat?
Je to jednoduché. Napsat do 18. října esej na téma “Jak byste popsali zvyky řidičů ve Vaší zemi, pokud jde o využití zimních pneumatik?” v délce 200 slov. Kompletní podmínky naleznete zde. Do úzkého výběru postoupí ti, kteří dobře pochopili dané téma, hodnotí se struktura eseje, ale samozřejmě i pravopis.

Přihlašovací formulář naleznete ZDE, ten potom vyplněný, včetně eseje, odešlete na emailovou adresu michelinwintertestdrive.cz@cafeconnection.hu.

Pokud si chcete celou účast promyslet a přečíst si ještě podrobnější informace, tak ty najdete zde.

Tak tedy hodně štěstí a uvidíme se na Hungaroringu!

Autoweb.cz

17.10.2012 3:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist