Pojďme se společně projet! Jen tak, bez cíle…

Nemáte žádný plán na neděli 16. září? Pojďte si udělat v devět ráno společnou projížďku po křivoklátských silnicích.

Aktualizováno 12. 9. 2012: Množí se nám dotazy, jak se mohou přihlásit ti z vás, kteří nemají založený účet na Facebooku a zakládat si ho nechtějí. Jednoduché řešení – v komentářích je založené nové vlákno, kam můžete svůj zájem zapisovat. Filip Rakovan

Aktualizováno 4. 9. 2012: Vypadá to, že by nám mohlo přát počasí. Podívejte se na předběžnou trasu plánované projížďky. Není to definitivní a může se změnit. Chcete jet s námi? Navštivte stránky události na facebooku Autowebu.

Máte volnou neděli 16. září? Tak se pojďte společně projet! Akce si neklade žádný složitější a vyšší cíl než se jen potkat, pohovořit a hlavně se projet bez extra důvodu. Tedy, cíl tady je, ale není zase až tak důležitý. Potkáme se v neděli 16. září v 9,00 na čerpací stanici RobinOil v Unhošti a cílem bude Muzeum sportovních vozů v Lánech. Tedy přesněji řečeno dorazíme do Lán, protože ve skutečnosti je cílem cesta, o tu nám právě jde.

Nepojedeme přímo, právě naopak, uděláme si „zajížďku“ na nejkrásnější silničky v okolí a rovnou říkáme, že se pojedete radostně, ale určitě ne nebezpečně a riskantně. My dorazíme zřejmě ve svých autech, tedy Dalibor v BMW M3 a Filip za volantem Imprezy STI, ve hře je i nápad přijet některým z testovacích aut, pokud by byl na vaší straně zájem mrknout na nový Lexus GS nebo Peugeot 208.

DOPORUČUJEME: Sobotní projížďka Škoda Octavia RS 2,0 TDI

Účast je dobrovolná a krom dobrého pocitu a vzpomínek za ní nic nedostanete. I když, možná… Vítáni jsou všichni automobilisté i motorkáři, tříkolkáři a podobně. Je jedno, s čím nebo na čem přijedete, ať je to Ferrari nebo naftová Fabie či Hyundai Getz na plyn. Klidně může dorazit i elektromobil (pozor, společně určitě najedeme více než 50 km, takže plně nabitý). Podstatné je, znovu upozornit na to, že má jít o přátelský happening, ne závod nebo důvod k měření pindíků. Bezpečnost je na prvním místě a hned na druhém příjemná a přátelská nálada.

Pokud tedy nemáte nic v plánu a chtěli byste se třeba nějak rozloučit s končícím létem, dorazte. A pokud už plány máte, nestojí za to, abyste je ve jménu společné vyjížďky změnili?

Potvrďte svou účast na stránkách Autowebu na Facebooku!

redakce Autoweb.cz

12.9.2012 8:00| autor: Filip Rakovan

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist