car_burglary_thief_burglar_break_into_screwdriver_car_thief_break_locks-545992-352x198.jpg

Počet krádeží vozidel dlouhodobě klesá. Jak nejlépe zabezpečit svoje auto?

Autoporadna

Počet odcizených vozidel i krádeží v autech dlouhodobě klesá. Podle odborníků za to může nejen klesající kriminalita, ale také rostoucí obliba bezpečnostních prvků a garážových stání.

Diskuze

7 komentářů

  Michal

  Já mám do rána auto uklizené v garáži, aby bylo v bezpečí. Přes den mi ho z parkoviště snad nikdo neukradne. Pro všechny případy si platím havarijní pojištění, které jsem si sjednal přes https://www.insiacare.cz/ , ale doufám, že ho nebudu muset nikdy využít. Je to jen taková jistota.

  Faboš78

  Počet krádeží možná neustále klesá, ale i tak jsem si raději v rámci havarijního pojištění, které jsem si sjednal přes https://www.top-pojisteni.cz/havarijni-pojisteni připojistil právě i pojištění proti krádeži. Člověk totiž nikdy neví a zrovna toto by mohla být hodně nepříjemná zkušenost, takže je lepší se jí takto vyvarovat.

  Hynek

  Počet krádeží klesá pro to, že hodně majitelů myslí na jejich zabezpečení. Já mám třeba v autě GPS, kterou jsem si koupil z https://www.positrex.com/ . Díky tomu mám tak neustálý přehled o tom, kde moje auto je, takže by policii nedalo velkou práci, aby ho našli, když by ho někdo ukradl.

  Daniel

  Je součástí havarijního pojištění i pojištění proti krádeži nebo to má každá pojišťovna jinak?

  Lukáš

  Každá pojistka je spíš nastavená jinak. Čím více věcí má pojistka krýt, tak tím vyšší většinou pojistné je. Mě se docela osvědčilo si sjednat pojištění online přes srovnávač pojištění, kde jsou výhodnější ceny než při sjednání osobně.

  Daniel

  To jsem třeba nikdy nepoužíval. Dejme tomu, že tam najdu nabídky od více pojišťoven. To si potom vyberu jednu konkrétní a jdu si tam sjednat pojištění?

  Lukáš

  Já si pojištění přímo online i sjednal přes srovnávač pojištění Klik .cz, který je jednoduchý a hlavně přehledný. Hned na úvodní stránce najdete záložku pro srovnání pojištění auta a potom už si během pár kliknutí dohledáte nabídky pojišťoven. Na pobočku pak chodit vůbec nemusíte.

Zpět na článek

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist