Paul Walker v Rychle a zběsile 7 bude, jeho postava však odejde

Ústřední postava automobilové ságy Rychle a zběsile, kterou po léta ztvárňoval nedávno zesnulý herec Paul Walker, v sedmém dílu pravděpodobně zůstane, jeho postava však z příběhu odejde.

Scénář sedmého dílu Rychle a zběsile byl poznamenán tragickou smrtí hlavní hvězdy Paula Walkera, filmaři tak museli zvažovat, jak se s nastalými okolnostmi vypořádat, jelikož nejnovější snímek zdaleka není zcela hotový, spíše je někde ve své polovině.

Konec divácky (a tedy finančně) úspěšné franšízy nepřipadá v úvahu, zásadní změna scénáře je však nevyhnutelná, jelikož Paul Walker měl před sebou ještě velkou část filmu k natočení.

Poslední spekulace hovořily o možném nasazení o 15 let mladnšího bratra ústřední postavy, Codyho Walkera, který by dotočil zbývající část scén za svého bratra. Tato možnost se však nejeví jako pravděpodobná, stejně jako scénář, ve kterém by Brian O’Conner nefiguroval vůbec.

Zdroj blízký Universal Studios se však nechal slyšet, že se pravděpodobně použije již natočený materiál s Paulem Walkerem a jeho postava v průběhu filmu odejde. Vzhledem k tragickým okolnostem by však na filmovém plátně neměla zemřít, ale odejít v poklidu. Bude však nutné vytvořit další materiál, aby nový příběh do sebe zapadal.

Uvidíme, jak si filmaři nakonec poradí, zatím se však zdá být velmi pravděpodobné, že se Paul Walker v Rychle a zběsile 7 objeví. Vydání filmu se z původního 11. července tohoto roku odložilo téměř o rok, na výsledný snímek si tak podle facebookového vyjádření Vina Diesela, který je také jedním z producentů, budeme muset počkat do 10. dubna 2015.

Zdroj: Hollywoodreporter.com

9.1.2014 6:00| autor: Hugo Kottás

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist