Otestuje modelovou řadu Subaru a zazávoďte si ve WRX STI

Zbrusu nové Subaru Outback, nový Forester, Subaru XV a v neposlední řadě ikona WRX STI. K dispozici vám, našim čtenářům. Na závodním okruhu!

Jednoduchá, velmi jednoduchá otázka a prosím rozmyslete si dobře odpověď… Chcete tuto sobotu, 23. května 2015, vyrazit na závodní okruh do Sosnové u České Lípy a otestovat na místě modelovou řadu značky Subaru?

A když myslíme otestovat, tak otestovat jak se patří. Tedy vyrazit s novým Subaru Forester na terénní polygon, vyzkoušet všechny vlastnosti zbrusu nového Subaru Outback jak na testovací dráze, tak mimo ni a to platí i pro Subaru XV. A v neposlední řadě okusit ultimativní schopnosti nového Subaru WRX STI na závodním okruhu. A rovnou v ostrém nasazení, v rámci amatérského automobilového závodu?! Tak tedy znovu – máte zájem?

Pokud ano, pak není nic jednoduššího, než kliknout níže na kvízové tlačítko, správně zodpovědět otázky a registrovat se do našeho systému. Je třeba vzít na vědomí, že partnerem akce je jak Subaru ČR, tak také AmaterCup – organizátor okruhových škol a závodů, kterého znáte třeba také jako našeho partnera z ankety Internetové auto roku, a účast na akci se řídí bezpečnostními pravidly a propozicemi tohoto pořadatele.

Registrovat na jízdy se tedy lze po (správném) vyplnění kvizových otázek a zadání potřebných údajů. Je vypsána kapacita 10 míst a účast získá ten, jehož registrace dorazí do redakce jako 100.,150., 200.. 250., atd. až 550. v pořadí. Soutěžit může jeden člověk jednou, více hlasů jedné osoby bude považováno za důvod k vyloučení ze soutěže.19.5.2015 9:23

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist