Otázka týdne: Po kterém současném autě by se vám nejvíce stýskalo?

Tradiční rubrika je po týdnu opět tu. Tentokrát nás zajímá, po kterém v současnosti prodávaném autě by se vám nejvíce stýskalo, kdyby najednou zmizelo z nabídky nebo už nedostalo nástupce.

V minulém vydání rubriky Otázka týdne, kdy jsme se vás ptali na nová auta, která by vám vůbec nechyběla, kdyby zmizela z nabídky, nás čtenář s přezdívkou TorroRTX inspiroval k dnešní otázce, kterou položíme do pléna. Tento týden se tedy ptáme:

Po kterém současném autě by se vám nejvíce stýskalo?

Jak vyplynulo z minulé diskuze, určitě takových aut není příliš, ale nás zajímá, po kterém byste skutečně truchlili, kdyby v další generaci nedostalo nástupce, nebo jej automobilka znenadání úplně stáhla z prodeje. A že se takových aut pár najde.


Kupříkladu celkem nadějný Hyundai Genesis Coupé tiše zmizel z ČR, nástupce Toyoty GT86 a Subaru BRZ je kvůli prodejům také ve hvězdách a zdá se, že takový Volkswagen Scirocco také splnil svůj účel imagemakera a automobilka jej už dále možná nebude potřebovat.

O svoje názory a připomínky se můžete tradičně podělit v diskuzi pod článkem, na našich facebookových stránkách nebo přes redakční email. Za pár dní se k tématu opět vrátíme a podívame se, po kterých současných autech by se vám nejvíce stýskalo.

31.3.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist