Otázka týdne: Které auto je podle vás nejnebezpečnější?

Podělte se s námi o váš názor na otázku, které auto je podle vás to vůbec nejnebezpečnější, jaké kdy spatřilo světlo světa.

Do redakční pošty pravidelně přicházejí čtenářské dotazy a my se snažíme jak to jen jde na otázky typu „jaké auto je nejbezpečnější na trhu, která ojetina je nejvýhodnější, atd.“ odpovídat podle nejlepšího přesvědčení.

Abychom zvýšili vypovídající hodnotu, rozhodli jsme se pravidelně vybírat ty nejzajímavější otázky s tím, že si je nenecháme pro sebe a odpověď s naším názorem neodešleme nazpět pouze tazateli emailem, ale předneseme dotaz všem čtenářům Autowebu a zkusíme na základě veřejných příspěvků odpověď na otázku zpracovat a vyhodnotit v závislosti na větším počtu názorů.

Tentokrát se tedy ptáme:
Které auto je podle vás nejnebezpečnější?

Ať už je to pro zákeřné jízdní vlastnosti, které při neopatrném zacházení v tom lepším případě znamenají smyk, v tom horším potom končí nárazem do stromu, nebo vrozenou poruchovost či výrobní vady, nebo až bezprecedentní náchylnost k nenadálému vzplanutí a hoření… Záleží jen na vašich zkušenostech.

Názory, reakce a odpovědi na otázku prosím pište do komentářů pod článkem a ideálně připojte své stručné zdůvodnění (klidně pouze v několika heslech nebo jedné větě). A/nebo hlasujte pro přízpěvky ostatních čtenářů pomocí zelených či červených palců v diskuzi. My nakonec jednotlivé odpovědi vyhodnotíme, připravíme jednoznačný závěr a autora nejtrefnějšího či nejkomentovanjšího názoru třeba odměníme nějakou automobilovou drobností.


14.12.2014 9:43| autor: Hugo Kottás

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist