Otázka týdne: Které auto by si podle vás zasloužilo nástupce?

Stýská se vám po nějakém modelu, který najdete už jedině v encyklopedii? Podělte se s námi o váš názor na otázku, které dnes už nevyráběné auto by si zasloužilo nástupce.

Do redakční pošty pravidelně přicházejí čtenářské dotazy a my se podle nejlepšího vědomí a svědomí na ně snažíme odpovídat, někdy je ovšem mnohem lepší hlas lidu. Abychom tedy zvýšili vypovídající hodnotu, rozhodli jsme se pravidelně dávat prostor všem čtenářům Autowebu. Tento týden se ptáme:

Které auto by si podle vás zasloužilo nástupce?

Historie jistě pamatuje spoustu skvělých aut, která ovšem v dnešní době už nedostala další prostor k existenci. Ať už proto, že přišla nová legislativa nebo se prostě jenom změnil vkus zákazníků. A nás zajímá, co by se podle vás mělo vrátit zpět do showroomů? Jediným pravidlem je, že se musí jednat o auta, která dnes už nejsou ve výrobě.


Názory, reakce a odpovědi na otázku pište do komentářů pod článkem a nejlépe připojte i své stručné zdůvodnění (klidně pouze v jedné větě), hlasujte pro příspěvky ostatních čtenářů pomocí zelených či červených palců v diskuzi nebo pište na redakční email. Na konci týdne jednotlivé odpovědi vyhodnotíme a shrneme, které auto by si podle vás zasloužilo nástupce.

29.12.2014 8:00
Více o tématu: autoautomobilencyklopedie

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist