Osmiletý klučina si vyrazil do McDonald’s, řídit se naučil na YouTube

A ne, neplatil kreditkou MasterCard, ale mincemi z rozbitého prasátka. Zkrátka když vás honí mlsná zrovna ve chvíli, kdy lednička zeje prázdnotou, a je vám jen osm let, zbývá jediná možnost - ukrást rodičům auto a vyrazit na výlet do fast foodu...

Někdo se nenaučí řídit za celý život, jeden nejmenovaný klučina z amerického státu Ohio to stihl už v osmi letech. Navíc okolnosti celého příběhu jsou jako vystřižené z nějakého komediálního filmu.

Společně se svojí čtyřletou sestrou jednoho večera dostali chuť. Těžko říct, jestli na něco k snědku, nebo vyvést nějakou lumpárnu, možná kombinace obojího je správně.

Počkali, až rodiče usnou, ukradli jim auto a vyrazili do jednu míli vzádelného rychlého občerstvení McDonald’s. Tam vjeli do drive-through, objednali si burger, nugety a hranolky a zaplatili z rozbitého prasátka.

V tuto chvíli byste čekali konec příběhu, jelikož zřízenec restaurace děti zadržel a zavolal policii, že? Jenže tomu nebylo nic podezřelé a jídlo dětěm vydal. Později vypověděl, že se domníval, že rodiče sedí v autě na zadních sedadlech.

V Americe je tak nějak normální, že rodiče dávají dětem řídit auto… Policii nakonec zavolali až rodninní známí, kteří obě děti poznali a byli obdaření trochu větší inteligencí.

Nezletilý řidič vypověděl, že se auto naučil řídit na YouTube. Možná kdyby každý legální držitel řidičského oprávnění vynaložili jenom zlomek jeho snahy, vypadalo by to na silnicích úplně jinak…

13.4.2017 12:00| autor: Hugo Kottás

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist