OSBID: Řidičská první pomoc – zdravotní i ta právní

Zvládli byste jako účastník nehody či náhodný kolemjdoucí poskytnout první pomoc? A víte, jak se chovat při komunikaci s policií? Chystaná přednáška vám dá fundované odpovědi.

Pokud jste již z jakéhokoli důvodu nabyli dojmu, že se z řidičů stalo něco jako štvaná zvěř křížená s dojnou krávou, která nedobrovolně slouží politikům, státním úřadům i policii k šikanování, represi a sociálním experimentům, možná bychom právě pro vás měli zajímavý tip.

Sdružení „Občané pro svobodnou a bezpečnou individuální dopravu“ (ve zkratce OSBID), které se už řadu let zasazuje za práva řidičů v ČR a snaží se vytvářet protiváhu současné protimotoristické lobby, pořádá 24. září 2015 veřejné setkání spojené s přednáškou na téma „Řidičská první pomoc – zdravotní i právní“.

Jak již název naznačuje, na uvedené akci se budou probírat dva základní tematické okruhy – co dělat a co nedělat při dopravní nehodě (přednášet bude profesionální záchranář), a co dělat a nedělat při silniční kontrole, nebo jiném jednání s policistou, strážníkem, případně u správního řízení.

Akce se bude konat ve čtvrtek 24. září od 17.00 v Jazz Clubu U staré paní v Michalské 9 (Praha 1). Přednáška je plánovaná na dvě hodiny, přičemž by měla být výchozím bodem pro další, již specializovaná setkání. Jinak akce je zcela zdarma a počet účastníků není omezen – limitním faktorem je pouze kapacitou prostoru, proto v případě zájmu zúčastnit se pošlete mail info@osbid.cz a počet osob.


zdroj: OSBID

27.8.2015 6:28| autor: Autoweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist