OSBID: Co dělat a nedělat při dopravní nehodě

Společně s občanským sdružením OSBID jsme vyrazili na zajímavou přednášku na téma "Co dělat a nedělat při dopravní nehodě". Pokud jste na ní chyběli, máme tu pro vás záznam.

Dopravních nehod nastane denně několik desítek, jednotlivec se ovšem k nějakému karambolu dostane jen několikrát za život. A proto mnohdy nevíme, jak se v krizové situaci správně zachovat. Představovat kurz první pomoci na dálku nemá smysl, tím si musí každý projít na vlastní kůži…

Poslechnout si ale naprosté základy, jak se při dopravní nehodě chovat tak, abyste zraněným a záchranářům nejen pomohli, ale především neuškodili, přijde vhod. Proto občanské sdružení OSBID pořádalo přednášku na téma „Co dělat a nedělat při dopravní nehodě“ v čele s profesionálním záchranářem.

Pokud jste na přednášce, kterou jsme avizovali také na Autowebu, z nějakého důvodu nebyli a rádi byste si ji poslechli, nyní ji přinášíme v celém znění. Je poněkud delší, ale pokud se náhodou u nějaké dopravní nehody vyskytnete, budete mít alespoň rámcově tušení, co a jak dělat.

 

15.10.2015 4:50
Více o tématu: dopravní nehody

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist