Okruhový den a amatérský závod už tuto sobotu v Písku

Víkendový čas lze strávit různě. U kávy, prací na zahradě, učením se esperanta. Anebo ve společnosti lidí, kteří mají rádi sportovní jízdu autem a okruhovou atmosféru.

Našeho partnera z minulosti, se kterým jsme řešili anketu Internetové auto roku nebo různé řidičské akce znáte, AmaterCup není žádným nováčkem v branži, své akce a závody pro všechny neprofesionální jezdce pořádá už řadu let.


Teď je v běhu již sedmá sezóna a druhý závod tohoto ročníku se koná o tomot víkendu na závodním okruhu v jihočeském Písku. Pokud chcete nějaké podrobnosti, tak musíte vědět, že závod je určen pro všechny příznivce amatérského zápolení, přijet mohou ti, kdo řídí předokolky, zadokolky i čtyřkolky, nezáleží na tom, jde-li o benzín nebo diesel. manuál či automat.

Důležitá je chuť prožít s podobně zaměřenými nadšenci příjemný den, zajezdit si, zatrénovat si, zlepšit své řidičské umění, vyzkoušet a poznat své auto, připravit techniku… Ráno se začne registrací jezdců respektive administrativní přejímkou a rozpravou zaměřenou zejména na bezpečnost, tak je pro AmaterCup prioritou. A pak následuje volné ježdění a trénink. Kdokoli z jezdců může jezdit zcela libovolně a bez omezení, vjezd na dráhu není omezen a přes oběd, který je stejně jako celé občerstvení v ceně startovného, se upraví dráha, připraví se profesionální časomíra a pak se jedou měřené jízdy – dva okruhy ve třech kolech.

Cena startovného za jednoho jezdce a auto je 2.490 Kč a v rámci startovného má jezdec celodenní vjezd na dráhu, celodenní občerstvení v ceně, možnost vzít sebou na akci jednoho spolujezdce, včetně celodenního občerstvení. Více informací a registrace na AmaterCup.cz.

Jen tak mimochodem, my budeme na místě s novou Mazdou MX-5 a Renaultem Megane GT, tak se stavte, rádi vás uvidíme…

13.5.2016 10:03

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist