Nový Jeep Wrangler zůstane autem pro pořádné chlapy

Nová generace legendárního offroadu se pomaličku odhaluje. Dobrou zprávou je, že se Wrangler nepromění ve zženštilé SUV, ale zůstane pořád drsným offroadem.

Jaký bude nový Jeep Wrangler? Tak na takovou odpověď je ještě příliš brzy, už teď ale můžeme říct, že v jádru zůstane stejný. Totiž drsným offroadem pro pořádné chlapy. Minimálně to je patrné z prvních tří fotek, které automobilka vypustila do světa v rámci Auto Show v Los Angeles.

Od nového modelu prý můžeme očekávat lepší aerodynamiku i větší volnost. Pod tím si představte ohromné množství kombinací dveří, střechy a čelního skla, díky které může být Wrangler na jedné straně klasickým offroadem a na straně druhé třídveřovou bugginou bez dveří a oken.

Nová je sedmilamelová maska chladiče, kterou doplňují typické kulaté světlomety po stranách. Všimnout si můžete také nových klik a přepracovaných blatníků. Modernizaci můžeme očekávat také na poli pohonných jednotek, tady ale Jeep příliš sdílný nebyl. Pravděpodobně však bude na výběr přeplňovaný dvoulitr, zážehový šestiválec či naftový třílitr. Výroba nového Wranglera začne ještě letos, kompletní odhalení tedy není příliš daleko.

1.11.2017 4:23

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa aut a čtyř kol?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru nebo nás sledujte na facebooku:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.
TOPlist