Nový Country Manager Nissanu pro Českou republiku

Novým Country Managerem pro Českou republiku byl s platností od 1. července 2010 jmenován Petr Ouška. V této funkci je zodpovědný za řízení veškerých aktivit společnosti Nissan CEE na českém trhu.

Petr Ouška má bohaté zkušenosti z automobilové branže. Působil na vedoucích pozicích v oblasti prodeje vozidel u předních dealerů Toyota a Mercedes a zabýval se rovněž odborným poradenstvím. V letech 2004 – 2008 zastával funkci generálního ředitele společnosti Summit Auto, tehdy největšího dealera Nissanu v České republice. V roce 2008 se stal Country Managerem Nissanu pro ČR a SR, v loňském roce pracoval pro Nissan CEE jako konzultant pro rozvoj dealerské sítě a nyní se opětovně ujímá funkce Country Managera pro Českou republiku.

Česká republika je z hlediska pozice Nissanu ve střední Evropě klíčovým trhem a je proto nyní v centru pozornosti firmy. „Naším prvořadým úkolem je realizace nového plánu rozvoje dealerské sítě a rovněž nových marketingových a prodejních aktivit,“ vysvětluje Petr Ouška. „Cílem střednědobého plánu růstu společnosti je zvýšení konkurenceschopnosti značky Nissan, posílení její pozice na trhu a s tím i zvýšení tržního podílu.“Opětovné jmenování Petra Oušky do funkce Country Managera je jedním z  prvních kroků, které Nissan v souladu se strategií rozvoje společnosti podniká. Dále připravuje výrazné personální posílení svého zastoupení na českém trhu a plánuje rovněž významné investice.

Petr Ouška ve funkci nahradil Dominika Slusarczyka, který přešel do centrály společnosti Nissan SCEE v Budapešti na pozici Distribution Manager.

Tisková zpráva Nissan

11.8.2010 5:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist