Novinky na autotube.cz aneb Honza Koubek je zpátky!

Video recenze mají (staro)nového moderátora; svoji vlastní rubriku dostaly jak motorky, tak video zprávy v češtině.

Portál AutoTube.cz – „nejrychlejší televize na českém internetu“, který je naší videoplatformou, prodělal k prvnímu srpnu významné změny struktury i obsahu. Přibyly nové rubriky, video testy se definitivně oddělily od psaných testů na autowebu a oblíbená rubrika AutoTest dostala staronového moderátora.

Pro diváky bude nejviditelnější novinkou vylepšená podoba oblíbené rubriky AutoTest. Součástí videorecenzí jsou od nynějška i videozáznamy dynamických měření z mosteckého polygonu, které jste dosud byli zvyklí vídat samostatně v rubrice TrackTime. Všechny objektivní i subjektivní poznatky k recenzovaným vozům se tak dozvíte pohodlně v jediném videu.

TIP: Podívejte se na první AutoTest v nové podobě! V hlavní roli Alpina B5

AutoTest však změnil nejen „tvář“, ale i tvář – tu moderátorovu. Video recenze pro vás bude opět připravovat Honza Koubek, který, jak dobře víme, má mezi věrnými čtenáři autowebu řadu příznivců. Honza začínal jako redaktor časopisu Autocar a později vedl autoweb.cz, kde začal jako jeden z prvních v ČR točit videa testovaných aut. Poté působil jako moderátor pořadů AutoMag a Meziplyn na TV Public a dnes přispívá do celé řady oborových i společenských médií. Kromě jiného je videoeditorem našeho interaktivního magazínu iMOTOR.A jaké další novinky vás na AutoTube.cz čekají? Přibyla rubrika AutoZprávy, zaměřená na představování nových modelů aut i zajímavých konceptů – to vše s českým dabingem! Myslíme si také, že motorky si zaslouží samostatnou kategorii, proto jsme jim ji vytvořili. Rubriky CrashTestyRoadTube zůstávají beze změn.

V souvislosti s novou strukturou AutoTube.cz jsme přikročili také k drobné změně přímo tady, na autowebu. Rozhodli jsme se zcela oddělit psané recenze aut z rubriky Velký test od videorecenzí, protože víme, že testy čtete jindy a z jiných důvodů, než si pouštíte videa. V praxi to bude znamenat jen to, že z Velkého testu zmizí upoutávka na video TrackTime (dosud vždy vlevo od prvního odstavce testu) a o nových video recenzích v rubrice AutoTest se budete dozvídat každý týden v samostatném článku.

Věříme, že videoobsah portálu AutoTube.cz pro vás bude díky těmto změnám ještě přehlednější a atraktivnější. Samozřejmě budeme rádi, když nám sdělíte svůj názor v komentářích pod tímto textem.

autoweb.cz

2.8.2011 10:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist