V TPCA budou sledovat fotbal

V kolínské automobilce několikrát přeruší výrobu, aby mohli zaměstnanci společně sledovat zápasy českého týmu.

Kolínská automobilka TPCA v následujících týdnech několikrát zastaví kvůli fotbalovému mistrovství světa výrobu. Vedení firmy chce umožnit svým zaměstnancům sledovat utkání české reprezentace v základní skupině. „Továrna zastaví výrobu a během pracovní doby umožní svým zaměstnancům sledovat fotbalové zápasy na čtyřech velkých plátnech v závodní jídelně,“ řekla ČTK mluvčí firmy Markéta Březinová.

Promítat se bude 12. června od 18:00 do 20:00 a 22. června od 16:00 do 18:00. V případě postupu českého týmu ze skupiny budou projekce pokračovat. Přerušením výroby podle Březinové firmě velké ztráty nevzniknou. Výluka totiž částečně zasáhne do doby, kdy se střídají pracovní směny a linky nejedou. Denní směna končí v 17:11, další začíná až v 18:30.

„Bereme to jako bonus, který můžeme dát zaměstnancům. To znamená, že víc než ztrátu vidíme to, že pro ně můžeme něco udělat,“ dodala. Podobná praxe se automobilce osvědčila už při letošní zimní olympiádě. Fanoušci z TPCA tehdy společně fandili v semifinálovém zápase českým hokejistům.

autoweb.cz, ČTK

9.6.2006 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist