Nové dramatické záběry z rally: Skoky, nehody a krizovky.

Co se stane, když se rozjedete závodním speciálem přes horizont a ve vysokém tempu se auto natočí směrem proti kopci? Anebo když se vám zadek auto moc překlopí do zatáčky a brnknete koly o výmol?

Tohle nejsou klasické záběry tak, jak je v podobných videí obvyklé, jde o momenty, u kterých vám budou leckdy vstávat vlasy na hlavě, ježit se chlupy na rukách a budete nevědomky šlapat nohou na brzdu.

Na jednom záběru, pokud se nepleteme, jede Gigi Galli svým klasickým způsobem do vracečky a to je optikou celého klipu to nejméně šílené.

Video začíná onboardem, ve kterém sebou posádka auta hodí na bok, nárazem se vrátí do hry a pokračuje dál, podobné téma se pak opakuje, ale ještě v ostřejším tempu a mezi stromy.

To je přesně ta chvíle, kdy sebou začnete šít, jako kdybyste seděli přímo v autě. To, jak závodní speciál přerazí sloup s elektrickým vedením a dráty pak spadnou na vedle stojící budovu, už je jen malichernou drobností…

12.1.2017 6:24

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist