Nic nového (Murciélago díl čtvrtý)

Za dva dny se představí tajemný koncept ze Sant´Agaty. Čtvrtý obrázek říká o jeho totožnosti ještě méně než ty předchozí.

Už jen dvě nejasné fotky si prohlédneme, než se 30. září v Paříži představí nová studie z dílen Lamborghini. Nový obrázek, vypuštěný včera, říká o její totožnosti pramálo. Víme jen, že auto bude z velké části karbonové. Zda půjde o nástupce Murciélaga, prostý koncept bez relevance pro budoucnost, nebo o vizi jiného modelu, už se neodvažujeme hádat.

S třetím obrázkem se u Lamborghini zmohli na tiskové prohlášení, tentokrát přichází fotka s jedinou větou: „Uhlík, šestý element“. To může znamenat leccos, nespíš ale nic. Že bude studie uplácaná z uhlíkových kompozitů, víme už od minule, kdy se Italové poeticky rozpovídali o budoucnosti plné uhlíku.
Od posledního článku se soukolí spekulativní žurnalistiky roztočila naplno. Jedna zpráva stíhá druhou s jediným jasně čitelným závěrem: nikdo neví co nás v Paříži na stánku Lamborghini čeká. V posledních dnech se takzvaná odborná veřejnost shodla na názoru, že Italové předvedou jediný koncept. Nepůjde prý o nástupce Murciélaga a auto bude mít jen deset válců. Tato možnost však ve skutečnosti není o nic pravděpodobnější než ty ostatní.

autoweb.cz

28.9.2010 6:00
Více o tématu: autoLamborghiniPaříž

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist