Nebojte se protektorů – i protektorované pneumatiky jsou spolehlivé.

Pneumatiky jsou velmi důležitou součástí každého vozidla. Kvalita, spolehlivost jízdy a také vaše bezpečnost závisí na výběru vhodných a především spolehlivých pneumatik.

Foto: Tip Tyre

Co je protektor?

Protektor je označení pro renovovanou pneumatiku. Protektorování ojeté pneumatiky prodlužuje její životnost při kvalitativně podobných jízdních vlastnostech a zároveň jde o ekologickou recyklaci pneumatiky.

Z hlediska kvality u nás dříve panovaly předsudky pro používanání protektorovaných pneumatik. Dnes se bát nemusíme. Neustále modernizované výrobní technologie zaručují bezpečnost a spolehlivost. Nesporná je i cenová výhodnost těchto pneumatik.

Firma TipTyre se specializuje na protektorované pneumatiky už mnoho let a jejich sortiment je stále rozšiřován. V základní nabídce jsou především protektory pro osobní automobily. Požadavky zákazníků přiměly firmu rozšířit zaměření sortimentu i pro off-roadové, užitkové a sportovní vozy.

V loňském roce přibyla do nabídky NOVINKA – nový dezén pneu PRIMO sport. Tyto protektorované pneumatiky se vyznačují velmi nízkým valivým odporem a nízkou hlučností. Jejich obvodové drážky jsou optimalizovány pro maximální odvod vody. Po vyzkoušení a ověření základních rozměrů pneu 205/55R16 byla do základní nabídky zařazena celá rozměrová řada v 15” a 16”. V následujícím roce je plánováno rozšíření o řadu 17” těchto pneu.

Rozšířili jsme sortiment a pro zimní období máme velký výběr 16” a 17” protektorovaných pneumatik v rozličných zimních dezénech.

16” pneu jsou od 195/55 R16 do rozměru 225/55 R16.

17” pneu máme od 205/55 R17 do rozměru 245/45 R17.

V nabídce máme i 18” pneu až do rozměru 245/40 R18.

Společnost TipTyre s.r.o. je specialista na protektorované pneumatiky a prodejem pneumatik se zabývá už 15 let. Za tuto dobu si dokázala vybudovat pevné místo mezi prodejci, a to jak v kvalitě nabízeného zboží, tak i v rychlosti dodání zakázek. Zboží je prodáváno jak prostřednictvím internetového obchodu www.tiptyre.cz, tak i formou přímého prodeje, a to soukromým osobám, firmám či pneuservisům.

15.10.2017 12:01| autor: Autoweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist