Navrhněte design pro Aston Martin

Chtěli byste vidět svůj design na závodním Aston Martinu? Teď máte jedinečnou příležitost, jeden americký tým hledá ten nejlepší design pro svůj Vantage GT3.

Jeden americký závodní tým požádal své fanoušky, aby vymysleli design pro jejich závodní Aston Martin Vantage GT3. Jediné, co vás v návrhu může omezit, je vaše vlastní představivost a kreativita. Podmínky prostě žádné nejsou. Pro účast v soutěži je jen potřeba svůj návrh nahrát na facebookový profil týmu, který najdete na adrese facebook.com/TheRacersGroup.

Ze zaslaných návrhů bude ten nejlepší vybírat tříčlenná porota, kam usedne Kevin Buckler, ředitel Aston Martin Racing North America, John Gaw jako výkonný ředitel Aston Martin Racing a tovární jezdec Darren Turner. Vybírat ten nejlepší začnou 20. Února a vítěze vyhlásí přesně o osm dní později.

Auto, které se bude pyšnit designem třeba právě od vás, se představí na závodě Rolex Grand-Am Series. A jak doplňuje Kevin Buckler, “Chceme lidem dát příležitost jejich výtvor přenést na jeden z nejúspěšnějších závodních týmů”. Což je to jediné, co výherce získá, o ceně, stejně tak o možnosti účastnit se zmiňovaného závodu, se americký tým nezmiňuje.

Ondřej Lilling

18.2.2013 7:00| autor: Ondřej Lilling

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist