Nadšenci pozor, vzniká nový klub příznivců sportovních aut!

Máte rádi okruhové akce, výlety, milujete supersporty a vše co s nimi souvisí, ovšem, ehm, nemáte sportovní auto? Nevadí…

Tedy nový klub? Nový, no jak se to vezme… Jde o novou záležitost ovšem pod křídly „starého,“ rozumějte etablovaného a známého Klubu sportovních aut.

Podstatu lze chápat tak, že jsou-li zde lidé, kteří mají rádi sportovní auta, chtějí jezdit na závodní okruhy, věnují se řidičsky sami sobě, ale (zatím) žádný supersport v garáži nemají, je Fun club KSA možností, jak se „zapojit do hry.“Členství ve Fun clubu KSA začíná registrací na stránkách KSA, složením klubového poplatku (ten je jeden při registraci, nejde o žádné pravidelné platby) a pak už má člen klubu příležitosti jezdit na klubové akce, účastnit se klubových okruhových dnů, výletů a zájezdů na události typu autosalonu v Ženevě nebo Festivalu rychlosti v Goodwoodu.


Mezi těmito auty můžete jako člen Fun clubu KSA trávit svůj volný čas

Plus je tady samozřejmost klubové nálepky na auto, členské karty, vstupu zdarma na veřejné akce v Mostě a Brně. To už může znít jako celkem slušné lákadlo, a to nemluvíme o realitě, že mezi členy jsou na prodej klubová auta za podmínek a ceny, o kterých se na běžném trhu může kupujícím jen nechat zdát.Kam touto spekulací míříme? No samozřejmě k myšlence, že se ve Fun clubu může velice snadno z nadšence stát hrdý majitel sportovního auta. Nicméně než ta chvíle nastane, je tady možnost svést se jako spolujezdec v některém z klubových sportovních aut. Kterých?

DOPORUČUJEME: Reportáž – v Sosnové s Klubem sportovních aut

Tak tady se fantazii meze nekladou… Namátkou může jít o Ferrari Italia, Lamborghini Gallardo, Chevrolet Corvette. BMW M3 nebo Porsche 911, pokud raději „klasiku.“ Anebo jakýkoli jiný stroj z těch asi šesti stovek, co je v Klubu sportovních aut registrovaných. Pro inspiraci mrkněte do galerie. V případě zájmu o registraci do Fun Clubu klikněte zde. Budeme se společně potkávat?

Autoweb.cz

11.6.2013 11:31

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist