Na totálku zbořené BMW řady 7 vypadá po opravě jako nové

Na první pohled velmi zachovalé BMW řady 7. Pod čerstvým lakem se ale ukrývá auto, které má za sebou velkou havárii.

O Arthurovi Tussikovi by se dalo s nadsázkou říci, že je Youtuber. Na svůj videokanál pravidelně umisťuje videa z oprav celé řady automobilů a má také svoji facebookovou stránku. Není však člověk, jehož schopnosti končí u výměny oleje nebo brzdových destiček.

Pouští se do mnohem větších projektů, do takových, u kterých člověk nechápavě kroutí hlavou. Nad morální stránkou věci můžeme diskutovat, ale provedení vypadá alespoň takto na první pohled skutečně velmi zdařile. Jeho nejnovějším počinem je oprava minulé generace BMW řady 7, luxusní limuzíny, kterou předchozí majitel naboural takovým způsobem, že by ji pojišťovna obratem označila za neopravitelnou.

V přiloženém videu se můžete podívat, jak se z totálního vraku rodí auto, které vypadá, jako by v průběhu svého života dostávalo jen tu nejlepší péči. Nezbývá než doufat, že nový majitel byl s historií auta důkladně seznámen. S některými pracovními postupy by totiž inženýři z mnichovské automobilky asi úplně nesouhlasili. Že se to pak může zásadním způsobem podepsat na bezpečnosti auta asi netřeba zmiňovat.

10.11.2017 4:11

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist