Na finále amatérských závodů AmaterCup 2016 ve Vysokém Mýtě

Sedmý a závěrečný podnik automobilových závodů pro neprofesionální nadšence došel do svého finále, vítězové pro rok 2016 vzešli z poslední akce ve Vysokém Mýtě.

Pravidelně a stručně informuje o tom, že pokud chcete jezdit sportovně s autem, bavit se, závodit a to vše legálně mimo veřejné komunikace, a přesto za rozumnou cenu a se svým autem, možnosti tad jsou. Třeba v rámci AmaterCupu. Ten má za sebou sedmou sezonu, která právě skončila závěrečným podnikem na okruhu ve Vysokém Mýtě.

  • obrázek1
  • obrázek2
  • obrázek3

Zobrazit všechny fotografie

Tak jako vždy se dopoledně jezdily volné jízdy a tréninková kola, po obědě pak vypukly měřené jízdy. Závodilo se v pěti kategoriích, jaká byla účast poznáte lépe z přiložené galerie než z nudného dlouhého popisu, a na konci akce pak stáli na stupních vítězů jak ti nejlepší z daného závodu, tak později také vítězové celkového seriálu 2016. 

AmaterCup v soutěžní formě (ještě tady jsou okruhové dny v listopadu a prosinci) je pro letošní rok minulostí, nicméně v plánu už je další, osmí sezóna a ročník 2017. Takže na shledanou na jaře!

18.10.2016 5:47

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist