Na brněnském okruhu v závodním Porsche 911

Jak jsme řekli a slíbili, tak jsme také splnili... Na Tuning Show Brno 2015 čekalo na výherce závodní Porsche 911.

Jen v rychlosti (a to vzhledem k tématu doslova a do písmene), protože tady šlo o výhru pro vás, čtenáře a ne o naši redakční práci, takže nečekejte žádné dlouhé texty. Jak už víte, byli jsme o víkendu na brněnském závodním okruhu a v rámci akce došlo na taxi jízdy v Porsche 911 ze stáje Mičánek Motorsport.


Kdo vyhrál? Nakonec jsme losovací mechanismus nechali na samotné aktivitě zájemců a ten, kdo první přišel a zeptal se na to, jak se zúčasnit hry o místo na sedadle spolujezdce, byl Jirka, symbolicky z Brna. Právem mu tedy místo vedle profesionálního závodníka patřilo. Nám se líbil zvuk závodních „poršek,“ stáj měla své vozy v boxu hned vedle toho našeho a my měli o koncert postaráno.

  • obrázek1
  • obrázek2
  • obrázek3

Zobrazit všechny fotografie

Jirka okomentoval výkon, respektive dynamiku auta jako zajímavou (nutno říct, že nejel v nejostřejší verzi) , ovšem více na něj zapůsobil podvozek, tedy přesněji chování auta v zatáčkách. Tak jako tak si svou jízdu snad dostatečně užil.

15.4.2015 6:17
Více o tématu: BrnoPorschePorsche 911

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist