Myslíte si, že jste dobrý řidič? Přijďte to ukázat!

Autoškoly předávají budoucím řidičům vedle povinných teoretických znalostí jen naprosto elementární schopnosti, a je důležité se dále, soukromě, vzdělávat.

Takže aby bylo jasno, výzva v titulku nemá být chápána jako motivace k sebeprezentaci, ukázce ega a řidičských superzkušeností, berte ji prosím jako pozvánku pro mladé řidiče, kteří mohou mít čerstvě po absolvování autoškoly o svých řidičských schopnostech mínění, které se ale zásadně liší od skutečnosti.


A tak tad máme pozvánku a zváni jsou hlavně začínající řidiči. Akce je lokalizována na ostravský region, ve spolupráci s tamním centrem bezpečné jízdy Libros budou moci během zhruba dvou hodin účastníci absolvovat základy kurzu bezpečné jízdy. Po třiceti minutách teorie bude následovat hodina a čtvrt praxe, během které si mimo jiné vyzkouší intenzivní brzdění, prudký vyhýbací manévr, průjezdy zatáčkou na kluzné ploše či testy reakcí. Vše pod dohledem zkušených instruktorů.

Akce bude probíhat během týdne od 8. do 14. září a zúčastnit se mohou řidiči osobních vozidel, nákladních vozidel i motocyklů. Registrovat se mohou i autoškoly, které by svým klientům rády nabídly něco navíc.

Registrace je možná na webu akce, kde si lze vybrat hned z několika termínů. A to nejlepší na konec – celá akce je dotována z fondů pro rozvoj dopravy a pro účastníky je tak naprosto zdarma.

29.8.2014 8:53| autor: Filip Rakovan

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist